پرواز بندرعباس - دوحه از 17 بهمن ماه راه اندازی می گردد ، مردم هرمزگان ویزای فرودگاهی بگیرند و به دوحه سفر نمایند

به گزارش سرگرمی تفریحی، استاندار هرمزگان گفت: پرواز بندرعباس - دوحه با سرمایه گذاری بخش خصوصی و در راستای توسعه هرچه بیشتر حمل و نقل هوایی بین المللی در هرمزگان راه اندازی می گردد.

پرواز بندرعباس - دوحه از 17 بهمن ماه راه اندازی می گردد ، مردم هرمزگان ویزای فرودگاهی بگیرند و به دوحه سفر نمایند

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور گردشگری کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و ابشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

نشست مدیران دفاتر هواپیمایی استان با سرمایه گذار خط هوایی بندرعباس-دوحه و نماینده ایران ایر روز گذشته(هفتم بهمن ماه) در بندرعباس برگزار گردید.

در راستای توسعه پروازهای بین المللی، پرواز بندرعباس - دوحه 17 بهمن ماه امسال در بندرعباس افتتاح خواهد شد که استاندارد های منطقه ای فرودگاه بندرعباس را بالا خواهد برد. در صورت اسقبال از این خط هوایی، دو خط دیگر پرواز بین المللی نیز در بندرعباس افتتاح خواهد شد.

استاندار هرمزگان در این نشست اضافه نمود: با توجه به وجود جاذبه های متنوع گردشگری در استان هرمزگان، توسعه خطوط پروازی بین المللی از فرودگاه بندرعباس به ویژه به کشورهای همسایه نقش مهمی در افزایش جذب گردشگر در این استان دارد.

فریدون همتی اعلام کرد: همچنین راه اندازی چنین پروازهایی موجب افزایش حضور و فعالیت سرمایه گذاران در هرمزگان خواهد شد.

وی توضیح داد: مجموعه مدیریت عالی استان هرمزگان به طور جدی از سرمایه گذاری در زمینه های مختلف به ویژه در حوزه ایجاد و توسعه پروازهای مختلف داخلی و بین المللی در هرمزگان، حمایت و پشتیبانی می نماید.

همچنین سرمایه گذار اصلی این پروژه بیان کرد: نزدیک به دوسال است که شخصاً درگیر و پیگیر تمامی امورات این خط هوایی هستم، مزایای اصلی این خط هوایی تماماً شامل مردم هرمزگان خواهد شد که بخواهند علاوه بر دیدن جاذبه های گردشگری قطر و بندر دوحه، به فکر تجارت با این کشور باشند این پرواز با نازل ترین قیمت ممکن انجام خواهد شد تا دیگر شهرها هم ترغیب به استفاده از این خط هوایی بشنود و هزینه زیاد پرواز تهران به دوحه را نداشته باشند.

حمیدرضا محترمی با بیان اینکه ویزای امارات بعد از سال ها، چندین روز پس از درخواست صادر می گردد، اظهار کرد: برای تسریع سفر و همچنین بالابردن خدمات خود، ویزای فرودگاهی را به این خط هوایی افزودیم. یعنی مردم هرمزگان و منطقه جنوب کشور می توانند هر زمان که اراده نمایند در فرودگاه بندرعباس ویزای خود را دریافت و به دوحه سفر نمایند.

وی با اشاره به اینکه همزمان پروازهای عسلویه و لامرد به دوحه نیز برقرار است، افزود: تورهای ویژه قطر نیز با نازل ترین قیمت و بهترین امکانات ارائه می شوند که می تواند مورد استقبال هم دفاتر هواپیمایی و هم مردم منطقه استان قرار بگیرد.

این سرمایه گذار تاکید نمود: هم چنین با آمدن هواپیماهای ATR جدید پسابرجامی به ناوگان هوایی خلیج فارس، محورهای هوایی بندرعباس به شهرهای دیگر کشور نوسازی شده است و اکنون با راه اندازی خط جدید هوایی بندرعباس به قطر یک فرصت استثنایی برای استان هرمزگان اجرا شده که بخواهند زیر ساخت های لازم برای مشاغل درآمد زا در حوزه تجارت با قطر برای خود بوجود بیاورند.

وی بیان کرد: علاوه بر اینکه تجار می توانند به فکر تجارت با قطر باشند و به آنها محصول بفروشند، می توانند به آنها خدماتی ارائه نمایند که برای هرمزگان و ایران ارزآور باشد.

سرمایه گذار اصلی این پروژه در سرانجام با اشاره به اینکه بومگردی ها و مراکز گردشگری می توانند به فکر جذب توریست قطری به سمت هرمزگان باشند، افزود: برای مثال در واقع این پرواز دریچه ای نو به روی شهر بندرعباس و مردم هرمزگان باز نموده است حال اگر فرصت را غنیمت بشمارند می توانند حداکثر استقاده را بنمایند در غیر این صورت سرمایه گذار در صورت دریافت نکردن نتیجه منطقی به شهر دیگر و یا فرودگاه دیگر می رود و قطعا تا سال ها سرمایه گذاری چنین ریسکی را در این حوزه در بندرعباس نخواهد کرد.

منبع: چمدان
انتشار: 20 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 443

به "پرواز بندرعباس - دوحه از 17 بهمن ماه راه اندازی می گردد ، مردم هرمزگان ویزای فرودگاهی بگیرند و به دوحه سفر نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرواز بندرعباس - دوحه از 17 بهمن ماه راه اندازی می گردد ، مردم هرمزگان ویزای فرودگاهی بگیرند و به دوحه سفر نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید