واکنش شریعتمداری به یارانه 72 هزار تومانی ، جزء برنامه دولت نبوده است

به گزارش سرگرمی تفریحی، شریعتمداری با بیان این که پرداخت یارانه 72 هزار تومانی در برنامه های دولت نبوده است گفت این موضوع را از زبان خبرنگاران می شنود!

واکنش شریعتمداری به یارانه 72 هزار تومانی ، جزء برنامه دولت نبوده است

به گزارش سرگرمی تفریحی به نقل از ایسنا، وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی در حاشیه دومین جشنواره حمایت از فراوری ملی (حاتم) در جمع سرگرمی تفریحی گفت: نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی در قالب بودجه ممکن است تغییراتی اعمال نمایند، اما هنوز تکلیف اجرایی به دولت نرسیده است.

وی با بیان اینکه پرداخت یارانه 72 هزارتومانی در برنامه های دولت نبوده است، توضیح داد: به نظر من برای ایجاد یک شرایط مطلوب باید از هرگونه تشویش در ذهن مردم جلوگیری کنیم و شرایطی فراهم کنیم تا کسانی که درآمد ثابت، پایین و متوسط دارند، مطمئن باشند که پرداخت یارانه و یاری معیشتی، برنامه با ثباتی است که می توانند روی آن حساب باز نمایند و تا حد امکان دستخوش تغییرات نشود.

به گزارش ایسنا، در جریان آنالیز لایحه بودجه در کمیسیون تلفیق مجلس، طرحی به تصویب رسیده که براساس آن یارانه نقدی از 45 هزار و 500 تومان به 72 هزار تومان در سال آینده افزایش پیدا می نماید. این به معنی حذف پرداخت جداگانه یارانه معیشتی است که از آبان سال جاری به مشمولان پرداخت می شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 26 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 522

به "واکنش شریعتمداری به یارانه 72 هزار تومانی ، جزء برنامه دولت نبوده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش شریعتمداری به یارانه 72 هزار تومانی ، جزء برنامه دولت نبوده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید