منطقه آزاد کیش: حسین فریدون با مشاور روحانی در کیش دیداری نداشته

به گزارش سرگرمی تفریحی، سازمان منطقه آزاد کیش دیدار مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد با حسین فریدون برادر رئیس جهمور در جزیره کیش را تکذیب کرد.

منطقه آزاد کیش: حسین فریدون با مشاور روحانی در کیش دیداری نداشته

به گزارش گروه مالی خبرنگاران، روابط عمومی سازمان منطقه آزاد کیش در واکنش به خبری در خصوص دیدار حمیدرضا مومنی با حسین فریدون برادر رئیس جمهور گفت:

سفر حمید رضا مومنی به جزیره کیش همزمان با وزیر ارتباطات و فناوری با هدف پیگیری فرایند اجرای طرح های عمرانی منطقه به ویژه پایانه جدید مسافری فرودگاه کیش، بررسی شرایط فعالیت سرمایه گذاران و فعالان مالی و همچنین هم افزایی در جهت رفع مسائل از جمله مالیات بر ارزش افزوده و تامین منابع مالی با استفاده از روش های نوین در بازار سرمایه بود. برگزاری نشست های متعدد با سرمایه گذاران و بازدید از تالار بورس و طرح های بزرگ بخش خصوصی در جزیره کیش نیز با هدف بررسی دقیق و میدانی مسائل سرمایه گذاران، پشتیبانی از فعالیت های مالی و مانع زدایی برنامه ریزی شده بود.

مومنی در مدت چند ماه پس از پذیرش مسئولیت دبیر خانه شورایعالی مناطق آزاد با سفر های متعدد به مناطق آزاد از جمله جزیره کیش تلاش کرده است تا با ارائه راهکار های عملی برای پیشبرد اهداف مناطق آزاد، فرایند توسعه این مناطق را شتاب بخشد. نکته حائز اهمیت اینکه حمیدرضا مومنی نه تنها در عزل و نصب های سازمان منطقه آزاد کیش اعمال نفوذ نکرده، بلکه تلاش کرده است تا به عنوان یک حامی تمام ابزار های موجود را در جهت حمایت از برنامه های راهبردی مدیران مناطق آزاد و انطباق فعالیت های این مناطق با ماموریت های محوری خود به کار گیرد.

دبیر شورای عالی مناطق آزاد در همین سفر طی بازدید از پایانه فرودگاه بین المللی کیش به عنوان یکی از طرح های مهم دولت تاکید کرد، به هیچ عنوان کیفیت فدای سرعت نخواهد شد و فرایند ساخت این مجموعه با نظارت کافی و رعایت تمامی استاندارد ها تکمیل می شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 تیر 1400 بروزرسانی: 4 تیر 1400 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 1419

به "منطقه آزاد کیش: حسین فریدون با مشاور روحانی در کیش دیداری نداشته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منطقه آزاد کیش: حسین فریدون با مشاور روحانی در کیش دیداری نداشته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید