مالکان متقاضی اجرایی طرح بهینه سازی انرژی در ساختمان حمایت می شوند

به گزارش سرگرمی تفریحی، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از مالکان ساختمان هایی که متقاضی اجرایی طرح بهینه سازی انرژی در ساختمان هستند، حمایت می نماید.

مالکان متقاضی اجرایی طرح بهینه سازی انرژی در ساختمان حمایت می شوند

جهت دریافت خدمات بازسازی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید.

به گزارش گروه فناوری خبرنگاران به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، پروژه بهینه­ سازی انرژی و محیط زیست در ساختمان از جمله طرح هایی است که به این منظور در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری راه اندازی شده است.

این پروژه سعی دارد تا با تجمیع کوشش های انجام شده در این زمینه و توسعه فرهنگ سازی میان شهروندان، مردم را با مفهوم بهینه سازی انرژی آشنا کند. شاخت عمومی از مزایایی جلوگیری از اتلاف انرژی می تواند در کاهش مصرف و صرفه جویی منابع، نقش بسزایی داشته باشد.

حمایت اقتصادی

پروژه بهینه­ سازی انرژی و محیط زیست در ساختمان، بانظارت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، از اجرای راه کار های صرفه جویی انرژی در ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری در شهر تهران حمایت اقتصادی می نماید. شهروندان متقاضی می توانند با مراجعه به سایت این پروژه از جزئیات این بسته حمایتی و نحوه ثبت نام، در طرح آگاه شوند.

بر اساس سند جدید چشم انداز، باید تا سال 1427 مصرف انرژی در کشور به یک دوم مصرف فعلی کاهش یابد. بر همین اساس، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با تدوین بسته حمایت اقتصادی و توسعه فرهنگ سازی، سعی دارد تا توجه بیش تری را به این مقوله مهم جلب کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 بهمن 1398 بروزرسانی: 28 شهریور 1400 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 416

به "مالکان متقاضی اجرایی طرح بهینه سازی انرژی در ساختمان حمایت می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مالکان متقاضی اجرایی طرح بهینه سازی انرژی در ساختمان حمایت می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید