طلب 270 میلیاردی شرکت گاز کرمانشاه از مشترکین

به گزارش سرگرمی تفریحی، مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه گفت: حدود 270 میلیارد تومان از مشترکان طلب داریم و انتظار داریم مصرف نمایندگان گاز قبوض را به موقع پرداخت نمایند.

طلب 270 میلیاردی شرکت گاز کرمانشاه از مشترکین

به گزارش خبرنگاران از کرمانشاه،سیروس شهبازی مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه گفت: گاز استان کرمانشاه در سال 72 با هدف تأمین و توزیع گاز در بخش های مختلف خانگی، تجاری و صنعتی آغاز به کار نموده است.

او ادامه داد: 99.5 درصد خانوار های شهری در قالب 29 شهر از نعمت گاز برخوردار هستند و در سه شهر نوسود، ریجاب و ازگله پیمانکار مشغول کار است.

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه بیان داشت: 85 درصد روستا ها در قالب یک هزار و 745 روستا گاز دارند و 300 روستا هم در دست پیمانکار هستند.

او با اشاره به 640 هزار مصرف نماینده گاز در استان، گفت: روزانه 13 تا 14 میلیون مترمکعب گاز مصرف می گردد.

شهبازی با بیان اینکه در مجموع 95 درصد خانوار های شهری و روستایی از نعمت گاز برخوردار هستند، گفت: 74 جایگاه سی ان جی و 2 هزار و 500 واحد صنعتی کوچک و بزرگ در 18 شهرک صنعتی استان از گاز استفاده می نمایند.

شهبازی اضافه کرد: در فصول سرد سال 60 درصد مصارف در بخش خانگی و 40 درصد در بخش صنعتی است.

او ادامه داد: با توجه به آغاز هوای سرد مصرف گاز 15 تا 20 درصد اضافه شده که نیازمند صرفه جویی از سوی مشترکان و بهینه مصرف کردن سوخت هستیم.

شهبازی گفت: حدود 270 میلیارد تومان از مشترکان طلب داریم که انتظار داریم مصرف نمایندگان گاز قبوض را به موقع پرداخت نمایند تا پروژه ها را به انتها برسانیم.

او گفت: معارضین و کشاورزانی که در جهت اجرای پروژه ها هستند همراهی و همکاری لازم را داشته باشند.

شهبازی در خاتمه با اشاره به بهینه کردن مصرف سوخت در موتورخانه ها، گفت: مشترکانی که موتورخانه دارند با مراجعه به سایت شرکت گاز مورد خود را ثبت نمایند تا این کار به صورت رایگان برای آن ها انجام گردد.

ق

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 5 دی 1400 بروزرسانی: 5 دی 1400 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 1648

به "طلب 270 میلیاردی شرکت گاز کرمانشاه از مشترکین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طلب 270 میلیاردی شرکت گاز کرمانشاه از مشترکین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید