صحبت های کریم باقری درباره عکسی که دزدکی از او گرفتند

به گزارش سرگرمی تفریحی، یکی از پرسش های مهم در حوزه پرسپولیس که این روزها زیاد به آن پرداخته می گردد، ماجرای جدایی کریم باقری از نیمکت سرخپوشان است؛ موضوعی که ابهات فراوانی در پی داشته اما خود این مربی همیشه برای تیمش آرزوی موفقیت نموده و در ضمن بازگشت دوباره جمع قرمزپوشان را دست خودش نمی داند.

صحبت های کریم باقری درباره عکسی که دزدکی از او گرفتند

کریم باقری درباره این موضوع گفت: اینکه به تیم برگردم دست من نیست. دست بازیکنان و مربیان پرسپولیس هم نیست. به هرحال من قراردادم به سرانجام رسیده بود و باشگاه هم تمایلی به همکاری نداشت و بیرون نشستم و برای تیم آرزوی موفقیت دارم.

وی اضافه نمود: بنده تحت هر شرایطی برای تیم پرسپولیس آرزوی موفقیت دارم. علت ندارد که وقتی بیرون هستم برای آنها حاشیه درست کنم. به نظرم آنها سال جاری هم مدعی اصلی قهرمانی هستند چون نفرات خوبی داشتند و نفرات خوبی را هم جذب کردند.

باقری درباره جنجال حضورش در هتل محل اقامت پرسپولیسی ها گفت: بنده با دوستی در آنجا قرار داشتم و نمی دانستم پرسپولیسی ها هم آنجا اقات دارند. اگر می دانستم جای دیگری قرار می گذاشتم. یک نفر هم دزدکی از من عکس گرفت و گذاشت در فضای مجازی و داستان درست کرد.

وی درباره تیم رقیب پرسپولیس یعنی استقلال گفت: متاسفانه آنها شرایط خوبی ندارند و سرمربی و بازیکنان شان ناراضی هستند. علت این شرایط آنها را نمی دانم ولی به نظرم مشکل اساسی از مدیریت بوده که کار استقلال را به اینجا رسانده است.

باقری در ادامه گفت: طی روزهای گذشته بری از مربیان و بازیکنان از بنده با پست و استوری حمایت نموده اند که از همه تشکر می کنم اما بازگشت من به تیم دست خودم و آنها نیست و نمی دانم ماجرا از کجا آب می خورد. قصد هم ندارم جای دیگری کار کنم. دو پیشنهاد رسید ولی قبول نکردم. حالا باید ببینیم چه می گردد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا از تیم شهرش یعنی تراکتور هم پیشنهاد داشته است گفت: خیر. دو باشگاه دیگر بودند که بنده پاسخ منفی دادم.

باقری درباره شانس های قهرمانی در لیگ برتر پیش رو گفت: پرسپولیس و استقلال و سپاهان که همیشه مدعی هستند اما الان با تیمی که تراکتور بسته است مثلث قهرمانی به مربع قهرمانی تبدیل شده و با این حال زود است که بخواهیم درباره این تیم ها قضاوت کنیم.

منبع: فرارو
انتشار: 2 مرداد 1402 بروزرسانی: 2 مرداد 1402 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 2017

به "صحبت های کریم باقری درباره عکسی که دزدکی از او گرفتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صحبت های کریم باقری درباره عکسی که دزدکی از او گرفتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید