صادقی: استقلال به معنای واقعی فوتبال بازی می نماید، مدیریت باشگاه سایپا باید در خصوص تغییر استادیوم صحبت کند

به گزارش سرگرمی تفریحی، ما بازی سختی داریم و اگرچه استقلال نتیجه خوبی نگرفته ولی می دانیم بازی فردا راحت نیست و از سوی دیگر ما به تیم و بازیکنانمان اعتقاد داریم و من مطمئنم فردا بازی خوبی را به نمایش خواهیم گذاشت.

صادقی: استقلال به معنای واقعی فوتبال بازی می نماید، مدیریت باشگاه سایپا باید در خصوص تغییر استادیوم صحبت کند

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: ما تیم جوانی هستیم که مقابل تیم های بزرگ انگیزه زیادی داریم.

به گزارش فارس، ابراهیم صادقی در نشست خبری پیش از بازی با استقلال گفت:انگیزه زیادی برای بازی داریم. تیمی جوان هستیم و مقابل تیم های بزرگ انگیزه زیادی داریم. امیدواریم کسانی که بازی را می بینند از بازی لذت ببرند و نتیجه لازم را بگیرند.

صادقی در خصوص اینکه استقلال در این فصل نشان داده در بازی ها دچار استرس می گردد و همین موضوع روی سبک فوتبال آنها تاثیر می گذارد، گفت: استقلال تیمی است که روی زمین بازی می نماید و بازی را از عقب از طریق مدافعانش آغاز می نماید در واقع این تیم به معنای واقعی فوتبال بازی می نماید. ما بازی سختی داریم و اگرچه استقلال نتیجه خوبی نگرفته ولی می دانیم بازی فردا راحت نیست و از سوی دیگر ما به تیم و بازیکنانمان اعتقاد داریم و من مطمئنم فردا بازی خوبی را به نمایش خواهیم گذاشت.

وی در خصوص تغییر استادیوم بازی فردا گفت: مدیریت باشگاه باید در این خصوص حرف بزند.ما در استادیوم پاس قوامین میزبان هستیم که در بازی های استقلال و پرسپولیس نمی توانیم در شهرک اکباتان به میدان برویم و به همین دلیل باید در شهر قدس بازی کنیم اما بهتر است مدیریت باشگاه دلایل تغییر استادیوم را بگوید.

سرمربی تیم فوتبال سایپا در خصوص اینکه آیا شما از این مسئله ناراحت نسیتید که در استادیوم آزادی باید بازی کنید، گفت: بحث ناراحتی نیست، شرایط است و باشگاه تصمیم گرفته در این مورد.

فربد بقایی مدیر رسانه ای سایپا در پاسخ به سؤال خبرنگاری که پرسید تیم شما به استادیوم شهر قدس بدهکار شده که مجبور شده در آزادی بازی کند، گفت: بازی در استادیوم آزادی هم هزینه دارد که ما آن را پرداخت می کنیم. پس این موضوع مطرح نیست ضمن اینکه دبیر هیأت فوتبال تهران در این مورد صحبت نموده است.

صادقی در خصوص اینکه استقلال در 20 دقیقه آخر به حریفانش فشار می آورد و برای این دقایق برنامه ای دارید یا نه، گفت: هر تیمی که مقابل استقلال بازی کند که بازی مساوی باشد یا از حریف پیش باشد در 10-15 دقیقه آخر استقلال به آنها فشار می آورد و ما هم باید آن فشار را تحمل و مدیریت کنیم و نمی توانیم برنامه خاصی داشته باشیم.استقلال در جام حذفی با دو تیم لیگ یک بازی نموده که از دقیقه یک به این تیم ها حمله نموده و در دقایق سرانجامی هم به آنها گل زده است. شاید اگر زودتر گل می زد کار به اینجا کشیده نمی شد.به هر حال همه این شرایط طبیعی است و هر تیم که عقب بیفتد فشار وارد می نماید.

وی در خصوص اینکه استقلال اگرچه مهاجمان زهرداری نداشته اما هافبک های این تیم هم گل زده و هم پاس گل می دهند گفت: ما باید سعی کنیم روی نیروی خودمان تمرکز کنیم. آنها هافبک های خوبی دارند که هم گل می زنند و هم پاس گل می دهند ولی اگر قرار باشد ما همه تمرکزمان را روی تیم حریف بگذاریم توجه به تیم خودمان را فراموش می کنیم و این موضوع زیاد خوب نیست.

سرمربی تیم فوتبال سایپا در سرانجام در خصوص غایبان تیمش در بازی فردا گفت: ما فقط یک مصدوم به نام مجید علیاری داریم که شاید چند هفته ای نتواند برای تیم ما بازی کند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 12 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 284

به "صادقی: استقلال به معنای واقعی فوتبال بازی می نماید، مدیریت باشگاه سایپا باید در خصوص تغییر استادیوم صحبت کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صادقی: استقلال به معنای واقعی فوتبال بازی می نماید، مدیریت باشگاه سایپا باید در خصوص تغییر استادیوم صحبت کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید