شکایت پرسپولیس از یک استقلالی و خبرنگار صدا و سیما

به گزارش سرگرمی تفریحی، باشگاه پرسپولیس از یک خبرنگار صدا و سیما و یک بازیکن پیشین استقلال شکایت کرد.

شکایت پرسپولیس از یک استقلالی و خبرنگار صدا و سیما

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، باشگاه پرسپولیس درباره شکایت از یک بازیکن پیشین تیم استقلال و یکی از خبرنگاران صدا و سیما اطلاعیه ای صادر کرد که متن آن به توضیح زیر است:

تردیدی نیست که اکثریت برنامه های ورزشی رادیو و تلویزیون ایران در جهت توسعه و پیشرفت ورزش و فوتبال گام برمی دارند و رسالت خود را در راستای اجرای انصاف و عدالت انجام می دهند ولی در این میان هستند مواردی که گهگاه بدون رعایت انصاف و عدالت و حتی بدون رعایت اصول حرفه ای و اخلاقی عمل می نمایند و لطمه های جدی به مجموعه ها و روح و روان جامعه می زنند.

پرسپولیس اخیرا از همین ناحیه آسیب هایی دید که اوج آن در برنامه 20:30 رخ داد. سید مجید صدری در همین ارتباط نامه اعتراضی و گلایه آمیزی را برای پیمان جبلی، رئیس سازمان صدا و سیما، ارسال کرد. در این نامه با اشاره به موارد مستندی که وجود داشت نسبت به رویکرد منفی برخی برنامه سازان نسبت به پرسپولیس و طرفداران آن انتقاد شد.

باشگاه پرسپولیس امیدوار است با توجه به رویکرد روشن سازمان صدا و سیما که در ابلاغیه به برنامه ها نمود عینی دارد، با نظارت بیشتر بخش های مربوطه آن سازمان، آن چه به ویژه در برنامه های تخصصی روی آنتن می رود متاثر از حب و بغض های رنگی یا فشار و ارتباط های باشگاه های خاص نباشد.

باشگاه پرسپولیس به همین دلیل از خبرنگار صداوسیما شکایت کرد.

بعلاوه باشگاه پرسپولیس به علت اظهارات خلاف واقع علیه پرسپولیس و عضو کادرفنی تیم، از سوی امیر حسین صادقی که مسبوق به سابقه است، از این بازیکن پیشین فوتبال شکایت کرد.

وی اخیرا اظهارنظرهایی داشته است که مصداق توهین و افترا به باشگاه پرسپولیس و عوامل آن از جمله حمید مطهری بوده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 14 دی 1400 بروزرسانی: 14 دی 1400 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 1659

به "شکایت پرسپولیس از یک استقلالی و خبرنگار صدا و سیما" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکایت پرسپولیس از یک استقلالی و خبرنگار صدا و سیما"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید