حمایت هیات مدیره پرسپولیس از کادرفنی، بازیکنان و مدیران و تاکید بر ثبات و ادامه مسیر تا قهرمانی آسیا

به گزارش سرگرمی تفریحی، هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در نشست امروز خود، ضمن تقدیر ویژه از طرفداران، کادرفنی، بازیکنان و مدیران باشگاه، رضایت و حمایت کامل خود از مدیرعامل و سرمربی را گفت و با تاکید بر حفظ ثبات و همبستگی در تمام شئونات باشگاه برای ادامه کار آن ها اصرار ورزید.

حمایت هیات مدیره پرسپولیس از کادرفنی، بازیکنان و مدیران و تاکید بر ثبات و ادامه مسیر تا قهرمانی آسیا

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، هیات مدیره باشگاه پرسپولیس، امروز (چهارشنبه) با حضور همه اعضا تشکیل جلسه داد. این نشست با توجه به انتشار پاره ای شایعات، حایز اهمیت ویژه بود. در سرانجام آن نیز با توجه به نظرات مطروحه و تصمیم هایی که اخذ گشت با تاکید بر ثبات و ادامه مسیر قهرمانی، مواضع قاطعی اتخاذ و اعلام شد.

هیئت مدیره پرسپولیس در اولین نشست خود بعد از هت تریک قهرمانی، نقشه راه خود را برای فصل آینده معین کرد.

بخشی از جلسه امروز، به رتق و فتق امور جاری باشگاه، استماع گزارش عملکرد در بخش های مختلف مانند امور مالی و حقوقی و تصمیم گیری درباره آن ها اختصاص داشت. در ادامه بحث های جامع و کلان، برای فصل پیش رو نیز در دستور کار نهاده شد.

اعضا در این جلسه تاکید داشتند؛ پرسپولیس و طرفدارانش در فصلی که گذشت دست به کار بزرگی زدند و افتخارات بزرگ جدیدی را کسب کردند. از این رو انتظار می رفت؛ باشگاه آماج شایعات و مسایلی از این دست قرار بگیرد. مواردی که باعث ایجاد نگرانی نزد طرفداران نیز شد، ولی این اطمینان داده شد که صدای طرفداران شنیده می گردد و متوجه دغدغه های شان هستند. مهمترین خروجی جلسه امروز، تاکید سرسختانه بر حفظ ثبات در بخش های مدیریتی و فنی بود. هیات مدیره اظهار داشت؛ نباید به ترکیب برنده دست بخورد و هر اقدامی باید در جهت تقویت آن باشد به ویژه که لیگ قهرمانان آسیا، رقابت هایی سخت و سنگین با رقبایی است که هم از امکانات مالی به مراتب بالاتر بهره می برند و هم با بسیاری محدودیت ها روبرو نیستند.

اعضا در وهله اول، تقدیر، تشکر و تبریک ویژه ای برای کادر فنی، بازیکنان و دیگر عوامل تیم داشتند که دست اندر کار اصلی و در خط مقدم این فصل حماسی بودند که به فتح جام های قهرمانی لیگ خلیج فارس، حذفی و در نتیجه سوپر جام منجر شد. هیات مدیره بعلاوه از طرفداران تشکر کرد که با حمایت جانانه خود در استادیوم ها و دیگر فضاها، پایه گذار اول همه پیروزیت ها در همه ادوار به حساب می آیند.

هیات مدیره در مصوبه خود با اشاره بر حواشی مطرح شده، از عملکرد مدیرعامل و مدیریت اجرایی باشگاه، اعلام رضایت کامل کرد و ضمن تشکر از ایشان و همکاران شان، در راستای سیاست حفظ ثبات مدیریتی و تشکیلاتی، حمایت کامل خود از رضا درویش و مدیران باشگاه و تداوم حضور ایشان را اعلام داشت.

موضوع دیگری که این روز ها دغدغه طرفداران به شمار میرود، ادامه حضور یحیی گل محمدی است. در این ارتباط نیز اعضای هیات مدیره در صحبت های خود مطرح کردند؛ برای فصل آینده هیچ تصویری غیر از قرار داشتن این مربی پیروز روی نیمکت پرسپولیس را متصور نیستند. هیات مدیره با اعلام این مساله که درک می نماید کار بسیار سخت، طاقت فرسا و پرفشاری انجام شد و این موضوع تمام شئونات زندگی شخص و اجتماعی دست اندرکاران به خصوص سرمربی را تحت الشعاع خود قرار داده است با ابراز تشکر و قدردانی از ایشان، بر ادامه فعالیت یحیی گل محمدی در پرسپولیس تاکید نمود و حفظ ثبات فنی و سرمربی را فصل الخطاب برنامه ها و تصمیم های پیش روی خود دانست.

هیات مدیره در مصوبه خود آورد؛ در جهت ارتقای نام پرسپولیس و شادی طرفداران، یحیی گل محمدی حمایت کامل هیات مدیره را در اختیار دارد. بعلاوه در راستای تامین خواسته های وی که با هدف بسته شدن یک تیم قدرتمند تر خواهد بود از مدیرعامل باشگاه خواسته شد در سریع ترین زمان با برگزاری جلسات با سرمربی، نسبت به دریافت و تامین خواسته های وی اقدام گردد. ضمن آن که در صورت لزوم، برای اخذ مصوبات و هم فکری برای فراهم آوردن شرایط لازم یا برطرف موانع، موضوع به سرعت برای اخذ تصمیم به هیات مدیره ارجاع داده گردد.

مدیران پرسپولیس، در تمام سطوح خود را ملزم به ارایه برترین عملکرد، برای ارتقای پرسپولیس و شادی دل طرفداران می دانند. مواردی، چون حفظ ثبات و حمایت از ارکانی که در رقم خوردن پیروزیت ها نقش داشته اند در این راستا است و البته اتحاد و هم دلی نیز جزو همین رکن های اساسی تلقی می گردد بعضی این هماهنگی و هم دلی را بر نمی تابند و آن را نشانه گرفته اند که هیات مدیره در نشست امروز خود بر کوشش برای عدم خدشه بر این موارد اصرار ورزید.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 خرداد 1402 بروزرسانی: 21 خرداد 1402 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 1999

به "حمایت هیات مدیره پرسپولیس از کادرفنی، بازیکنان و مدیران و تاکید بر ثبات و ادامه مسیر تا قهرمانی آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت هیات مدیره پرسپولیس از کادرفنی، بازیکنان و مدیران و تاکید بر ثبات و ادامه مسیر تا قهرمانی آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید