ترامپ: ایوانکا لایق ریاست جمهوری آمریکاست

به گزارش سرگرمی تفریحی، رسانه های آمریکایی گزارش می دهند که دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا شب گذشته (آدینه) در جمع هوادارانش با تاختن بر اردوگاه دموکرات ها، کاملا هریس (Kamala Harris) سناتور سیاهپوست ایالت کالیفرنیا و معاون جو بایدن در کارزار انتخاباتی ریاست جمهوری 2020 آمریکا را مورد نکوهش قرار داد و دختر خود ایوانکا را شایسته و لایق سمت ریاست جمهوری آمریکا به عنوان نخستین زن آمریکایی دانست.

ترامپ: ایوانکا لایق ریاست جمهوری آمریکاست

به گزارش روز شنبه ایرنا، تارنمای خبری هیل (TheHill) و شبکه خبری سی ان ان با انتشار این خبر گزارش دادند که ترامپ البته از دیدن نخستین زن آمریکایی به عنوان رئیس جمهوری آمریکا حمایت می نماید.

هیل در خبر خود نوشت: ترامپ شب گذشته در میان طرفداران خود گفت که وی از نخستین زن به عنوان رئیس جمهوری آمریکا حمایت می نماید، اما بلادرنگ منظور خود را روشن ساخت.

شبکه خبری سی ان ان نیز دراین باره نوشت: ترامپ درجمع طرفداران خود در لندندری (Londonderry) ایالت نیوهمپشایر گفت که کاملا هریس به اندازه کافی لایق نامزدی پست معاونت ریاست جمهوری آمریکا نیست، اما وی به ایوانکا ترامپ، دختر و مشاور خود در کاخ سفید، اشاره نمود که بهتر بود وی نامزد چنین پستی می شد؛ بنابراین گزارش، ترامپ در جمع هوادارن خود گفت: می دانید، من هم میخواهم که نخستین زن رئیس جمهوری در آمریکا را ببینم، اما نمی خواهم فردی که لایق نیست را ببینم، همگان می گویند ما ایوانکا را می خواهیم.

این گزارش می افزاید: ترامپ در جریان این همایش عملکرد ضعیف هریس در جریان کارزار مقدماتی حزب دموکرات در نیوهمپشایر را مورد تمسخر قرار داد.

رئیس جمهوری آمریکا در ادامه و با تمسخر هریس اضافه نمود: و این فرد (کاملا هریس) قرار است که احتمالا رئیس جمهور شما گردد، اینطور فکر نمی کنم، من نیز می خواهم نخستین زن به عنوان رئیس جمهور آمریکا را ببینم، اما نه زنی که اینگونه عمل می نماید به این صندلی برسد، چراکه وی لایق نیست.

کاملا هریس نخستین زن سیاهپوستی که در جریان همایش اصلی حزب دموکرات معاونت جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا را پذیرفت وی از سال 2017 میلادی سناتور ایالت کالیفرنیا بوده و تا پیش از آن نیز به عنوان دادستان کل این ایالت در حوزه سانفرانسیسکو مشغول به کار بود.

منبع: فرارو
انتشار: 21 مهر 1399 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 937

به "ترامپ: ایوانکا لایق ریاست جمهوری آمریکاست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: ایوانکا لایق ریاست جمهوری آمریکاست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید