بی. آر. تی در غرب تهران جان یک شهروند دیگر را گرفت

به گزارش سرگرمی تفریحی، رئیس اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت گفت: عابر پیاده ای به دلیل تصادف با اتوبوس در محدوده محمد علی جناح - غرب تهران- جان خود را از دست داد و مردم زیادی برای تماشا جنازه توقف کردند که بار ترافیکی زیادی را به دنبال داشت.

بی. آر. تی در غرب تهران جان یک شهروند دیگر را گرفت

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران و به نقل از خبرگزاری ایرنا از پلیس راهور تهران بزرگ، سرهنگ احسان مومنی روز پنج شنبه با بیان اینکه سرعت زیاد اتوبوس عامل این حادثه بود، گفت: بی توجهی راننده به جلو باعث شد تا وی در توقف این وسیله نقلیه دچار مشکل شود و به همین دلیل به شدت با عابر پیاده برخورد و او را نقش بر زمین کرد.

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت اظهار کرد: بر اثر شدت ضربه، عابر پیاده در محل حادثه فوت و در این محدوده شاهد بار ترافیک سنگین به دلیل ایستادن و نگاه کردن خودروهای عبوری و دیگر شهروندان بودیم که با تلاش همکاران و خارج کردن این وسیله از موقعیت تصادف بار ترافیکی کاهش و ترافیک به شرایط قبل برگشت.

این مقام انتظامی به رانندگان توصیه کرد: تمام حواس راننده باید معطوف به رانندگی باشد و طبق قوانین خوردن و آشامیدن، سیگار کشیدن و صحبت با تلفن همراه ممنوع است و رانندگان باید به جلو توجه کافی داشته باشند.

سرهنگ مومنی گفت: از رانندگان عبوری و شهروندان انتظار داریم که در موقع تصادف در محل حادثه تجمع نکنند تا عوامل پلیس و امدادی بتوانند به موقع به صحنه تصادف برسند و امیدواریم با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی توسط کلیه کاربران ترافیکی شاهد وقوع چنین حوادث تلخی در سطح معابر شهر تهران نباشیم.

کمتر از یک ماه پیش عابر دیگری در تصادف با بی. آر. تی جان باخت.

اوایل مهرماه در ایستگاه ضلع جنوبی میدان ونک مسافری که قصد ورود به اتوبوس را داشت به دلیل بسته شدن درب اتوبوس به بیرون پرتاب و این وسیله نقلیه از روی نامبرده عبور کرد که منجر به فوت وی شد.

سرهنگ مومنی از شهروندان خواست حین سوار و پیاده شدن به وسایل نقلیه عمومی حتما از ایستادن کامل اتوبوس مطمئن شده و راننده را در جریان اقدامات خود قرار دهند و در راستا نگاه وی قرار گیرند و همچنین از دویدن و سوار شدن های ناگهانی در وسایل نقلیه عمومی خودداری کنند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 6 آذر 1399 بروزرسانی: 6 آذر 1399 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 1029

به "بی. آر. تی در غرب تهران جان یک شهروند دیگر را گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بی. آر. تی در غرب تهران جان یک شهروند دیگر را گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید