بلیزارد جزییات فصل اول اورواچ 2 را منتشر کرد

به گزارش سرگرمی تفریحی، بلیزارد (Blizzard) چندی پیش از قهرمان تازه بازی اورواچ 2 (Overwatch 2) به نام کریکو (Kiriko) رونمایی کرد. در کنار این رونمایی این شرکت تصمیم گرفت تا فصل اول اورواچ 2 را نیز معرفی کند. به طور کلی اورواچ از لحاظ تجاری تغییر زیادی با شماره 1 داشته و به یک بازی سرویس آنلاین کامل تبدیل شده است.

بلیزارد جزییات فصل اول اورواچ 2 را منتشر کرد

سیستم تازه اورواچ 2 به شکل فصلی است. هر فصل حدود 9 هفته طول خواهد کشید. همینطور اینکه در هر فصل یک کرکتر تازه، پوشش و آیتم های مختلف مرتبط با آن وجود خواهد داشت. برای مثال در انتهای سال میلادی 2022 شما باید انتظار فصل دوم این بازی را داشته باشید. با این حال خبری از بخش بازیکن علیه هوش مصنوعی (PvE) منتشر نشده است. پس نباید انتظار محتوایی از آن تا سال 2023 را داشته باشیم.

زمانی که هواداران خبر وجود بتل پس را شنیدند، بسیار عصبانی شدند. با اینحال بلیزارد در خصوص این بسته یک شرح کامل داد. شما می توانید این شرح را اینجا بخوانید. به طور خلاصه سیستم بتل پس اورواچ 2 به شکل رایگان است. بازیکنان با کامل کردن چندین چالش مختلف و کسب امتیاز می توانند آیتم های آن را بدست بیاورند. افرادی که دارای پریمیوم پس (Premium Pass) هستند که پولی است، از ابتدا این موارد را به صورت رایگان در اختیار دارند.

بلیزارد خاطرنشان کرد که فصل اول دارای 80 رده (Tier) است. 20 عدد از این موارد دارای یک آیتم قابل باز کردن هستند. حال این آیتم ها از کریکو گرفته تا یک پوشش برای کرکترهای مختلف و موارد دیگر هستند. در میان این رده ها 8 عدد دارای ارزش زیادی هستند. این 8 عدد تنها با کامل کردن بتل پس بدست خواهند آمد.

پریمیوم پس دارای تمام موارد رایگان بتل پس بوده و کریکو را نیز از ابتدا به صورت رایگان دارد. همینطور اینکه بازیکنان دارای این اشتراک، فصل را با 20 درصد XP بیشتر شروع می نمایند. همینطور اینکه تعدادی از آیتم ها نیز از ابتدا برای این افراد باز خواهند بود.

به طور کلی هواداران اورواچ از این ماجرای بتل پس راضی نیستند. به طور کلی این سیستم با آنچه اورواچ قرار است ارائه کند تفاوت دارد. درست است که اورواچ 2 یک عرضه دوباره با مدل تجاری تازه است ولی این مورد به طور کلی با هویت اورواچ مغایرت دارد. اورواچ از زمان عرضه یکی از عناوینی بود که قهرمان را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می داد.

مشکل اصلی اینجاست که حال شما برای بدست آوردن یک کرکتر تازه باید بسیار کوشش کنید. حال امکان دارد شما وقت نداشته و در مدت زمان یک فصل نتوانید این کرکتر را بدست بیاورید. یک راه چاره برای تجربه قهرمانان مختلف از روز اول وجود دارد و آن هم خرید پریمیوم پس است. چیزی که باعث می گردد مردم بیشتر از روند کاری تازه بلیزارد بیزار بشوند.

منبع: Rockpapershotgun.com

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 30 شهریور 1401 بروزرسانی: 30 شهریور 1401 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 1885

به "بلیزارد جزییات فصل اول اورواچ 2 را منتشر کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بلیزارد جزییات فصل اول اورواچ 2 را منتشر کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید