بانوان ورامین عنوان دوم جشنواره را در کاشان کسب کردند

به گزارش سرگرمی تفریحی، رئیس هیات روستایی و بازی های بومی و محلی ورامین از کسب عنوان دوم جشنواره حرکت و برکت بانوان ورامین در کاشان خبر داد.

بانوان ورامین عنوان دوم جشنواره را در کاشان کسب کردند

به گزارش سرگرمی تفریحی به نقل از مهر، حمیدرضا شاهسون از درخشش هیأت روستایی و بازی های بومی و محلی ورامین در کشور خبر داد و اظهار کرد: تیم اعزامی هیأت روستایی و بازی های بومی و محلی شهرستان ورامین، استان تهران عنوان دوم جشنواره حرکت و برکت کشور را از آن خود کرد.

شاهسون گفت: در پنجمین جشنواره حرکت و برکت که به میزبانی استان اصفهان و در شهرستان کاشان برگزار گشت تیم ورامین به عنوان نماینده استان تهران با هدایت الهام معاف حضور یافت که در نهایت توانست روی سکوی دوم قرار گیرد.

وی ادامه داد: این جشنواره در پنج بخش پایه ریزی گشت که ورامینی ها توانستند در سه آیتم حائز رتبه شوند.

شاهسون افزود: بخش هایی همچون صنایع دستی، غرفه چینی و دکور، پخت غذا و نان محلی، اجرای یک بازی محلی و لالایی خوانی از جمله برنامه های پیش بینی شده در این جشنواره بوده است.

وی اشاره کرد: تیم هیأت روستایی و بازی های بومی و محلی ورامین در قسمت صنایع دستی و غرفه چینی مقام دوم، اجرای بازی محلی عنوان اول و پخت غذای محلی و نان بعنوان سوم دست یافت که در مجموع و در میان 31 استان توانست فاتح سکوی دوم شود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 23 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 454

به "بانوان ورامین عنوان دوم جشنواره را در کاشان کسب کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بانوان ورامین عنوان دوم جشنواره را در کاشان کسب کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید