باتوجه به افزایش زود هنگام دما باید از مصرف غیرمتعارف انرژی بویژه برق درادارات جلوگیری شود

به گزارش سرگرمی تفریحی، خبرگزاری خبرنگاران- احمد حسین زادگان، استاندار مازندران، در ملاقات غلامعلی رخشانی مهر، معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر وزارت نیرو، گفت : مدیریت مصرف انرژی، باید فرهنگ سازی گردد و مردم در این راستا باید قانع کردن شوند و قانع کردن سازی نیازمند آگاهسازی است .

باتوجه به افزایش زود هنگام دما باید از مصرف غیرمتعارف انرژی بویژه برق درادارات جلوگیری شود

به گزارش خبرنگارخبرنگاراندفترمازندران درساری، احمد حسین زادگان، استاندار مازندران در ملاقات غلامعلی رخشانی مهر، معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر وزارت نیرو با عنوان اینکه براساس ارزیابی های انجام شده حمایت و پشتیبانی های لازم از اجرایی شدن مدیریت مصرف برق انجام شده است و دستگاه های اجرایی باید بیش از پیش همکاری لازم داشته باشند، اعلام کرد: میزان مصرف برق با توجه به شیوع کرونا که منجر به کاهش تعاملات اجتماعی شده است و شرایط مالی نسبت به سال گذشته افرایش پیدا نموده است.

نماینده عالی دولت در استان اظهار کرد: در تابستان و ایام تعطیلات فشار مصرف برق در مازندران افزایش پیدا می نماید که وجود خانه های دوم و رشد جمعیت سیار استان در این ایام نیز مزید بر علت است لذا نظارت بر مصرف انرژی در خانه های دوم می بایست در دستور کار قرار گیرد و شروع مدیریت مصرف با توجه به شرایط خاص استان باید از خانه های دوم شروع شود.

وی توضیح داد: برخورداری وزارت نیرو از اقبال عمومی در جامعه یک امتیاز مثبت در خدمت رسانی می باشد و اطلاع رسانی و فرهنگ سازی در وزارت نیرو که ساختار و بدنه مهندسی دارد از جمله اتفاقات خوب و راهبردی محسوب می شود .

حسین زادگان یادآور شد: با توجه به همراهی صنایع در مدیریت مصرف انرژی طی سال های اخیر تعامل و همراهی دو سویه بین اداره کل صمت و شرکت توانیر بصورت ویژه باید در دستور کار قرار گیرد و با اقدامات زیرساختی و اطلاع رسانی و فرهنگ سازی مناسب برای جامعه و مردم قانع کردن سازی قابل توجهی انجام شود چرا که آگاهی و قانع کردن سازی به موقع مردم در اجرایی شدن مصرف بهینه برق موثر خواهد بود.

وی اضافه نمود: با توجه به آمارهای موجود در میزان فراوری برق در استان و افزایش زود هنگام دما احتیاج به مدیریت اثر گذار و بهینه در مصرف انرژی داریم و همچنین باید از مصرف غیر متعارف انرژی بویژه برق در ادارات جلوگیری شود.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 26 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 26 اردیبهشت 1400 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 1359

به "باتوجه به افزایش زود هنگام دما باید از مصرف غیرمتعارف انرژی بویژه برق درادارات جلوگیری شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باتوجه به افزایش زود هنگام دما باید از مصرف غیرمتعارف انرژی بویژه برق درادارات جلوگیری شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید