افشاگری دختر سعودی از رسوایی جدید بن سلمان

به گزارش سرگرمی تفریحی، خواهر یک بازداشتی سعودی جزئیات بازداشت توهین آمیز برادرش و دلایل آن را برملا کرد.

افشاگری دختر سعودی از رسوایی جدید بن سلمان

به گزارش سرگرمی تفریحی، به نقل از شبکه خبری الجزیره، ایصال الخدیدی، خواهر عبدالله الخدیدی، بازداشتی سعودی در توییتر خاطرنشان کرد که برادرش از یک سال پیش به خاطر توییت هایی که در آن از بیکاری و اوضاع عربستان انتقاد کرده بود، ناپدید شده است.

وی گفت: او را مثل یک تروریست مسلح خطرناک بازداشت کرده اند. تعداد زیادی از نیروهای پلیس بین 10 تا 15 نفر به منزلش یورش برده و موبایل و کامپیوترش را مصادره کرده و برادر دیگرم را نیز تهدید کردند.

وی که پناهنده کاناداست، گفت: برادرم عبدالله بیماری قلبی دارد و یکی از دستانش فلج است. او با معدل بسیار بالا از دانشگاه فارغ التحصیل شد و مهندس برق است. او فکر می کرد به راحتی می تواند کار پیدا کند اما با مسائلی مثل پارتی بازی و نژادپرستی روبرو شد به ویژه اینکه دستش فلج است. عبدالله هیچ راه دیگری نداشت و در توییتر با یک حساب جعلی از بیکاری در عربستان انتقاد کرد و بعد از آن بازداشت شد.

این دختر سعودی خطاب به محمد بن سلمان گفت: تو نمی دانی چه اتفاقاتی در زندان ها می افتد. امیدوارم بدانی چه دارد رخ می دهد.

از سوی دیگر، خالد بن فرحان آل سعود، شاهزاده مخالف سعودی در توییتر نوشت: این تروریسم دولتی است. زمانی که قوه مجریه در سطح کشور وارد عمل می شود یک قدرت سرکوبگر تروریستی و جنایتکار می شود که استعدادهای ملی را از بین می برد و جامعه از نظر روانی فلج شده و تروریسم بر آن حکمفرما می شود.

مقامات سعودی کمپین گسترده ای را علیه مخالفان محمد بن سلمان به راه انداخته اند. تعدادی از علما از جمله سلمان العوده، سفر الحوالی، علی العمری و تعدادی از فعالان زن نیز بازداشت شده اند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 24 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 248

به "افشاگری دختر سعودی از رسوایی جدید بن سلمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشاگری دختر سعودی از رسوایی جدید بن سلمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید