آخرین اقدامات برای باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی ماشین سازی از زبان نصیرزاده

به گزارش سرگرمی تفریحی، مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز گفت: برای باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی، کارمند سابق فیفا را استخدام کردیم.

آخرین اقدامات برای باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی ماشین سازی از زبان نصیرزاده

به گزارش سرگرمی تفریحی و به نقل از باشگاه ماشین سازی تبریز، هوشنگ نصیرزاده، در خصوص آخرین شرایط پرداخت طلب لوسیانو پریرا برای باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی سبزپوشان تبریز اظهار کرد: شماره حسابی که شیمبا به ما داده، مربوط به یکی از زیرمجموعه های شرکتی چینی مستقر در کشور هنگ کنگ است. به صورت آزمایشی 10 هزار دلار به این حساب واریز کردیم اما این پول برگشت خورد. به همین خاطر نامه ای به فیفا ارسال و فیش را ضمیمه آن کردیم و گفتیم که واریز آزمایشی ما به آن حساب به دلیل مسائلی که داشت انجام نشد و برگشت خورده است. با توجه به اینکه به نظر می رسد این حساب اعتبار کافی را ندارد و باید حتماً به نام شخص بازیکن باشد و نه یک شرکت، از فیفا تقاضا کردیم پنجره ما را باز کند تا در آینده شیمبا شماره حساب جدیدی به ما بدهد. با این حال ظاهراً نامه ما به تعطیلات سال نو میلادی خورده و فعلاً پاسخی به آن داده نشده است.

نصیرزاده در خصوص پرداخت طلب ادسون هنریکه بازیکن اسبق ماشین سازی مطرح نمود: ما به این بازیکن 30 هزار دلار بدهکار بودیم و به وسیله واسطه این پول را به حسابش در بانک برزیلی واریز کردیم. این موضوع شبیه موضوع استراماچونی شده است. بانک مرکزی برزیل به این بازیکن اعلام نموده اگر این پول مربوط به رای فیفا است، باید توسط حساب همان باشگاه پرداخت گردد، در حالی که هیچ باشگاه ایرانی ای حسابی در خارج از کشور ندارد. هنریکه روز گذشته با من تماس گرفت و گفت که بانک مرکزی برزیل اعلام نموده باید پرداخت نماینده را تعیین نمایند که از نمایندگان باشگاه بوده یا خیر و این موضوعی است که هر روز کار را برای باشگاه های ایرانی سخت تر می نماید. امروز یک نامه به بانک مرکزی برزیل ارسال کردیم و فرد را از عوامل باشگاه معرفی کردیم و امیدواریم مشکل حل گردد.

نصیرزاده در ادامه توضیح داد: ضمن اینکه مبلغ 5 هزار فرانک هم به خاطر بعضی از دیرنمودها توسط فیفا جریمه شدیم که آن را در زوریخ توسط یک واسطه به حساب فدراسیون جهانی فوتبال واریز کردیم. حساسیت این پرونده به دلیل این بود که توسط کمیته انضباطی به ما ابلاغ شده بود و نه کمیته حل اختلاف فیفا.

مدیرعامل باشگاه ماشین سازی در پاسخ به این سؤال که آیا سرمربی تیم لیستی را ارائه داده، مطرح نمود: خطیبی تیم را در ابتدای فصل خیلی خوب بست، تیم چیدمان خوبی دارد و نتایجی که گرفتیم به دلیل یارگیری بسیار خوبی است که اول فصل انجام شد اما در ایران با فقر مهاجم روبه رو هستیم. خطیبی لیست را داده، اما تا زمانی که مشکل شیمبا حل نگردد پنجره باز نمی گردد و در این زمینه فیفا باید با ما همکاری کند.

نصیرزاده در خصوص چگونگی برطرف این مشکل گفت: برای این موضوع یک وکیل سوئیسی استخدام کردیم، او در اتاق حل فیفا کار می نموده و جزو افرادی است که آشنایی خوبی با قوانین این نهاد دارد و صددرصد امیدوار هستیم که این مشکل با یاری او حل گردد. تمام بازیکنان خارجی تا زمانی که در ایران هستند باید طلب شان تسویه گردد و اگر از ایران خارج شوند، مشکل ساز می شوند.

وی در خصوص جزیئات لیست ارائه شده توسط سرمربی تیم اضافه نمود: جزئیات این لیست را نمی توان گفت، اما می توانم بگویم که تأکید بیشتر رسول خطیبی در خط حمله تیم و جذب مهاجم خارجی است.

مدیرعامل باشگاه ماشین سازی در خصوص پرداخت مطالبات بازیکنان گفت: برای پرداخت پول مسئله ای نداریم و ظرف روزهای آینده مبلغی را به حساب آنها واریز می کنیم. نمی توانم درصد این واریزی را بگویم. یکی از مسائل باشگاه های ایرانی، عیان کردن درصد پرداختی هاست در صورتیکه این مسئله نباید رسانه ای گردد.

نصیرزاده در خصوص اینکه عزیز معبودی معبودی اعلام نموده برای جدا شدن از ماشین سازی با مدیران باشگاه صحبت نموده و امیدوار است که او را درک نمایند، گفت: علت اصلی موفقیت ها هماهنگی فکری و ذهنی بازیکنان با یکدیگر است. یک راه را آغاز کردیم و امیدواریم بازیکنان تا پایان فصل با ما همکاری نمایند. کسی که باید درک کند بازیکن است، پنجره نقل و انتقالاتی بسته شده است و فعلا نمی توانیم کسی را جایگزین کنیم. عزیز یکی از بهترین بازیکنان فوتبال ایران است و می تواند در چند پست به صورت تخصصی بازی کند. او با ما صحبت نموده، اما این صحبت ها به شکل جدی نبوده است. من از بازیکنان تیمم تشکر می کنم که نتایج خوب گرفتند و صبر و حوصله به خرج می دهند تا مسائل حل گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 28 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 470

به "آخرین اقدامات برای باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی ماشین سازی از زبان نصیرزاده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین اقدامات برای باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی ماشین سازی از زبان نصیرزاده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید