محکومیت مدیرکل سابق ورزش فارس به اتهام 28 بار دریافت رشوه

به گزارش سرگرمی تفریحی، محکومیت مدیرکل سابق ورزش و جوانان فارس و همدستان او با اتهامات رشاء، ارتشاء و تبانی در دادگاه تجدیدنظر استان فارس قطعی شد.

محکومیت مدیرکل سابق ورزش فارس به اتهام 28 بار دریافت رشوه

به گزارش ایسنا، قوه قضاییه در این باره اعلام کرد: مدیر سابق ورزش و جوانان استان و همدستان وی که پیش از این در دادگاه کیفری 2 استان فارس محاکمه و به مجازات حبس، جزای نقدی و انفصال از خدمات دولتی و شلاق محکوم شده بودند در دادگاه تجدیدنظر استان فارس نیز محکوم و مجازات آنان مطابق قانون قطعیت یافت.

بر اساس این گزارش مطابق رای صادره حیدر علی کامیاب کلانتری مدیرکل سابق ورزش و جوانان استان فارس از حیث اتهام ارتکاب 28 فقره ارتشاء و دریافت رشوه به مبلغ 17 میلیارد و نهصدو سی و سه میلیون ریال به 10 سال و یک ماه حبس محکوم شده است. این در حالی است که وی معادل همین میزان به جزای نقدی نیز محکوم شده است.

این گزارش حاکی است در رأی صادره از شعبه اول دادگاه تجدیدنظر استان فارس این مدیر سابق استان فارس به انفصال دائم از خدمات دولتی و همچنین 74 ضربه شلاق نیز محکوم شد.

همدستان وی در پرونده مذکور متهم ردیف دوم شهرام عبدالخانی از حیث پرداخت 19 فقره رشوه به مبلغ 13 میلیارد و 768 میلیون ریال به متهم ردیف اول پرونده مجرم شناخته شد و وی به تحمل سه سال و یک ماه حبس محکوم شد.

همچنین متهم ردیف سوم این پرونده امین رضا آرام فر نیز به اتهام پرداخت رشوه به میزان 2 میلیارد و 180 میلیون ریال به مدیرکل سابق ورزش و جوانان. استان به تحمل 3 سال و یک ماه حبس محکوم شد.

مجازات های صادره در پرونده موصوف در مرحله بدوی با توجه به محتویات پرونده و مدارک موجود، اقرار صریح متهمین پرونده و همچنین نظریه کارشناس رسمی دادگستری و اظهارات مطلعین در مرحله تجدیدنظر نیز تایید و رأی صادره قطعیت یافته است.

منبع: فرارو
انتشار: 5 دی 1399 بروزرسانی: 5 دی 1399 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 1090

به "محکومیت مدیرکل سابق ورزش فارس به اتهام 28 بار دریافت رشوه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محکومیت مدیرکل سابق ورزش فارس به اتهام 28 بار دریافت رشوه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید