حرف های جنجالی رئیس بارسلونا درباره حفظ لیونل مسی

به گزارش سرگرمی تفریحی، جدایی جنجال آفرین لیونل مسی از بارسلونا به عنوان بازیکن آزاد هنوز هم برای خیلی ها قابل هضم نیست به خصوص به خاطر شیوه اش که خیلی ناگهانی و برخلاف خبرهای قبل از آن مبنی بر ماندنی شدن این بازیکن در نوکمپ رخ داد. این اتفاق نه تنها برای هواداران بارسلونا بلکه برای تعدادی از اعضای هیئت رئیسه هم قابل باور نبوده است و آنها بابت این موضوع در مجمع عمومی باشگاه از خوان لاپورتا رئیس باشگاه توضیح خواستند و او نیز دلایلی کافی برای توجیه تصمیمش ذکر کرد.

حرف های جنجالی رئیس بارسلونا درباره حفظ لیونل مسی

لاپورتا گفت: ما دیگر هیچ فضایی برای مانور دادن در مورد لیست حقوقی بازیکنان مان نداشتیم و گزارش حسابرسان باشگاه هم چنگی به دل نمی زد. برای اینکه می توانستیم مسی را در تیم نگه داریم، چاره ای نداشتیم جز اینکه قبول کنیم با سازمان لیگ برای ورود یک گروه سرمایه گذاری به لیگ به نام CVC همکاری کنیم. این چیزی بود که لالیگا به ما گفت. ما اما نمی توانستیم این شرط را طوری که به ما گفتند قبول کنیم. قبول این شرط یک نوع گروکشی برای آینده باشگاه بود. مسی هم دیگر نمی توانست بیشتر از این منتظر ما بماند و فهمید که وقت رفتن است.

یکی از شائبه هایی که برای اعضای باشگاه بارسلونا به وجود آمده بود این بود که مسی از تابستان سال گذشته که با ارسال یک فکس اداری از باشگاه تقاضای جدایی کرد (و البته در نهایت با آن مخالفت شد) با مدیران تیم فعلی اش پاری سن ژرمن به توافق رسیده بود.

لاپورتا در این مورد تأکید کرد: نمایندگان لئو به من اطمینان خاطر دادند که چنین موضوعی صحت ندارد و من هم حرف شان را باور می کنم که چنین توافقی وجود نداشته است. ضمن اینکه مسی خودش می خواست به حضور در بارسلونا ادامه دهد. الان تنها چیزی که از حضور مسی در بارسلونا برای من به جای مانده، لذتی است که ما توانستیم از تماشای بازی های او از 16 تا 34 سالگی ببریم. بالاخره دیر یا زود زمانی جدایی مسی از بارسلونا فرا می رسید و متأسفانه این اتفاق الان رخ داد، شاید دو سال زودتر از آنچه فکرش را می کردیم.

منبع: فرارو
انتشار: 26 آبان 1400 بروزرسانی: 26 آبان 1400 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 1608

به "حرف های جنجالی رئیس بارسلونا درباره حفظ لیونل مسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حرف های جنجالی رئیس بارسلونا درباره حفظ لیونل مسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید