تغییرات فرنگ در آبان و آذر 93

به گزارش سرگرمی تفریحی، در طی دو ماه گذشته تغییراتی در قسمت های مختلف وبسایت اعمال کردیم، که مهمترین آنها مربوط به قسمت قالب وبسایت بود. رابط کاربری قبلی وبسایت به شدت شلوغ بود و متحرک بودن بخش های زیادی از صفحه اول سایت باعث سردگمی کابران می شد. در قالب جدید با توجه بازخوردهای دریافت شده سعی کردیم که قالبی ساده تر و کابردپذیرتر طراحی کنیم.

تغییرات فرنگ در آبان و آذر 93

طی دو هفته کاری، علاوه بر طراحی مجدد رابط کاربری فرنگ، اطلاعت جدیدی نیز به وبسایت اضافه شد. یکی از این امکانات نمایش اطلاعات بیش بینی آب و هوای 7 روز آینده در بخش شهرها بود که برای مثال نمایی از آب و هوای شهر استانبول را در زیر مشاهده می کنید.

در زمان توسعه و تغییر رابط کاربری، بازخوردهایی در خصوص محتوای وبسایت نیز دریافت کردیم و با حذف و اضافه کردن محتوای موجود سعی کردیم تا با توجه به بازخوردها، اطلاعات مفیدتری در اختیار کاربران قرار دهیم. بطور مثال قسمت اطلاعات پروازهای ورودی و خروجی فرودگاه به دلیل این که استخراج و نمایش این اطلاعات از وبسایت های فرودگاه های کشور بود که اغلب به روز نمی شدند. و همچنین با توجه به بازخورد های احساس کردیم که این بخش کابردی زیادی برای کاربران ندارد. و به همین دلایل تصمیم گرفتیم که این بخش را حذف کنیم.

با توجه به چشم اندازهای آینده وبسایت، همکارانی با تحصیلات گردشگری و همچنین دوستانی سفر دوست و جهانگرد به تیم تحریریه وبسایت اضافه شدند، تا با توجه به تجربیاتی که در سفرهای خودشان داشتند، بازبینی هایی در اطلاعات گردشگری که پیش از از این تالیف شده بود انجام دهند. تا این لحظه اطلاعات گردشگری کشورهای گرجستان، جمهوری آذربایجان، ارمنستان، امارات متحده عربی، مالدیو، سنگاپور، سریلانکا و نپال بازبینی شده اند.

از موارد دیگر که در قسمت تحریریه فرنگ در حال تالیف هست، می توان به اطلاعات نمایشگاه های مهم کشورهای همسایه ایران اشاره کرد. ما با معرفی نمایشگاه های بین المللی قصد ارائه اطلاعات مفید به بازرگانان و صاحبان صنایع و خدمات کشورمان داریم تا بتوانند سفرهای تجاری خود را با اطلاعات ما برنامه ریزی کنند تا سهمی، هر چند کوچک، در بالندگی مالی ایران عزیز داشته باشیم.

-تیم توسعه و پشتیبانی فرنگ: راهنمای سفر

منبع: فرنگ
انتشار: 23 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 368

به "تغییرات فرنگ در آبان و آذر 93" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تغییرات فرنگ در آبان و آذر 93"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید