آموزش تصویری رفع بلاک اینستاگرام با 7 روش آسان

به گزارش سرگرمی تفریحی، خبرنگاران | سرویس تکنولوژی - ممکن است بعد از مدتی استفاده از اینستاگرام با پیام های مانند action blocked یا youre temporarily blocked روبرو شوید. این پیام ها نشان می دهند که شما توسط اینستاگرام بلاک شده اید. گاهی افراد بعد از دیدن این پیام به پاک کردن اکانت اینستاگرام خود می پردازند، در حالیکه نیازی به حذف اکانت نیست. در این مقاله، 5 روش مختلف رفع بلاک اینستاگرام را به شما آموزش می دهیم تا بتوانید دوباره مثل قبل به طور عادی از اینستاگرام استفاده کنید.

آموزش تصویری رفع بلاک اینستاگرام با 7 روش آسان

در این مطلب بخوانید:

 • action blocked در اینستاگرام
 • 7 روش رفع بلاک اینستاگرام
 • جلوگیری از بلاک شدن توسط اینستاگرام

action blocked در اینستاگرام چیست؟

این پیام به این معنی است که اینستاگرام شما را از یکی از فعالیت هایی مانند فالو کردن، لایک کردن، کامنت گذاشتن یا ارسال پیام دایرکت منع کرده است. احتمالا از این فعالیت خیلی زیاد استفاده کرده اید، بنابراین اینستاگرام فکر کرده است که شما یک ربات هستید و بنابراین آن ها به طور موقت از فعالیت های شما جلوگیری کرده اند زیرا فعالیت تان بر خلاف راهبرد های آن ها است.

چرا جلوی فعالیت من در اینستاگرام گرفته شده است؟

 • افراد زیادی را فالو یا آنفالو کرده اید.
 • در مدت زمان کوتاهی یک متن مشابه را در زیر عکس های مختلف زیادی کامنت کرده اید.
 • در مدت زمان کوتاهی عکس های زیادی را لایک کرده اید.
 • اخیرا به اکانت های زیادی پیام فرستاده اید.
 • برای انجام بعضی فعالیت ها در اینستاگرام از یک اپلیکیشن واسطه استفاده می کنید.
 • در حال استفاده از یک ربات هستید تا به طور اتوماتیک کار هایی مانند لایک کردن، فالو یا آنفالو کردن یا کامنت گذاشتن را برای شما انجام دهد.
 • افراد زیادی را منشن کرده اید
 • ارسال دایرکت فراوان

اگر اینستاگرام شما را بلاک کرده، حتما یکی از این فعالیت ها برایتان آشنا است. اگر این طور نیست، می توانید با اینستاگرام تماس بگیرید و به آن ها بگویید که فعالیت های شما را اشتباهی بلاک کرده اند.

چگونه از بلاک اینستا در بیایم؟

7 روش رفع بلاک اینستاگرام

1. از یک گوشی دیگر و اینترنت دیتا استفاده کنید

از آن جایی که آدرس IP شما توسط اینستاگرام بلاک شده، بهترین کار این است که از یک گوشی دیگر و اینترنت دیتا به جای وای فای استفاده کنید تا رفع بلاک اینستاگرام را انجام دهید. زمانی که اینستاگرام شما را بلاک می کند، این اکانت شما نیست که بلاک می گردد، بلکه آدرس IP شما بلاک می گردد. هر دستگاهی که از اینترنت استفاده می کند دو آدرس IP دارد: یک آدرس خصوصی و یک آدرس عمومی. در خانه، روتر شما از آدرس IP عمومی که IPS شما مشخص کرده است استفاده می کند تا شما را به اینترنت متصل کند. شما در موبایلتان یک آدرس IP عمومی دارید. پس اگر از دیتا و یک گوشی دیگر استفاده کنید، رفع بلاک اینستاگرم را انجام داده اید زیرا دیگر در حال استفاده از آدرس IP بلاک شده نیستید.

2. 24 تا 48 ساعت صبر کنید

اینستاگرام معمولا شما را برای 24 ساعت یا کمتر بلاک می کند. یکی از اولویت های اصلی اینستاگرام، بلاک کردن اسپم ها و ربات ها است تا دیگر اکانت ها از آن ها محافظت شوند. پس باید به اینستاگرام نشان دهید که می توانید به مدت چند ساعت جلوی این فعالیت ها را قبل از آنبلاک شدن بگیرید. زمانی که بعد از 24 ساعت به اینستاگرام بر می گشت، همه فعالیت های شما به حالت اول باز می گردد

3. اپلیکیشن های واسطه را پاک کنید

اگر در حال استفاده از یک اپلیکیشن واسطه هستید باید بلافاصله آن را پاک کنید. اپلیکیشن هایی مانند آنفالویاب امروزه بسیار محبوب شده اند. همینطور اپلیکیشن هایی هم هستند که اگر در آن ها سکه خریداری کنید به عنوان امتیاز عکس های شما را لایک می کنند. پیشنهاد می کنیم اگر از این برنامه ها استفاده می کنید، آنها را غیرفعال کنید. بسکمک از اپلیکیشن هایی که از API اینستاگرام استفاده می کنند، جلوی کاربرانشان برای سوء استفاده نکردن از ویژگی های برنامه را نمی گیرند، بنابراین وجود این برنامه ها باعث می گردد که فعالیت های شما توسط اینستاگرام بلاک شوند.

4. دریافت کامنت انگلیسی

دریافت کامنت انگلیسی نیز به شما کمک می کند تا از بلاک اینستاگرام خارج شوید. به این منظور کافیست از فالوورهایتان درخواست کنید که برای شما کامنت انگلیسی بفرستند. به همین ترتیب اینستاگرام متوجه می گردد که شما ربات نیستید و در نتیجه شما را از بلاک خارج می کند

5. اکانت اینستاگرام خود را به اکانت دیگرتان در شبکه های اجتماعی متصل کنید

از آن جایی که اینستاگرام فکر می کند که شما یک ربات هستید، باید با متصل کردن اکانت خود به یک شبکه اجتماعی دیگر مانند فیسبوک به آن ها ثابت کنید که یک آدم واقعی هستید و به رفع بلاک اینستاگرام بپردازید. این به اعتبار شما می افزاید، به همین دلیل احتمال بالایی وجود دارد که اینستاگرام شما را طی 24 ساعت آنبلاک کند.

اتصال اکانت اینستاگرام به فیسبوک

برای این که اکانت اینستاگرام خود را به فیسبوک متصل کنید باید:

 • روی سه خطی که در پروفایل تان وجود دارد ضربه بزنید.
 • به بخش Setting بروید.
 • پایین بیایید و Linked accounts را پیدا کنید.
 • Facebook را انتخاب کنید و وارد آن شوید.

بعد از این که این کار را انجام دادید، باید برنامه را ببندید و گوشی خود را خاموش و روشن کنید تا تغییرات انجام شوند. بعد از این که این کار را انجام دادید، باید بتوانید مانند قبل از اینستاگرام خود استفاده کنید.

رفع بلاکی اینستا

6. به اینستاگرام گزارش دهید

اگر خطایی ازشما سر نزده، می توانید با ارسال گزارش به اینستاگرام مشکلتان را پیگیری کنید. به این منظور ابتدا به قسمت setting بروید و سپس از قسمت option گزینه Report a Problem را بیابید. با انتخاب این گزینه می توانید مشکل را به اینستاگرام گزارش کنید. همچنین می توانید از قسمت جستجوی بخش Setting مطابق با تصویر زیر استفاده کنید.

چگونه از بلاک اینستا خارج شویم

7. صبور باشید

فرآیند بازگشت اکانت شما ممکن است بین 24 ساعت تا 4 هفته طول بکشد، پس صبور باشید.

چگونه از بلاک شدن توسط اینستاگرام جلوگیری کنیم؟

درباره بازگرداندن اینستاگرام به حالت قبل پس از بلاک شدن صحبت کردیم. حالا می خواهیم به شما یاد بدهیم که چطور از بلاک شدن توسط اینستاگرام پیشگیری کنید و اجازه ندهید این اتفاق رخ دهد.

1. از ربات ها یا اپلیکیشن های واسطه استفاده نکنید

اینستاگرام سخت گیری های زیادی در مورد اکانت های بیش از حد فعال دارد. ربات ها می توانند خیلی سریع کار کنند و اینستاگرام می تواند این فعالیت های سریع غیر طبیعی را تشخیص دهد؛ بنابراین اگر از ربات ها استفاده می کنید، باید آن ها را طوری تنظیم کنید که با سرعت کمی فعالیت کنند تا برای اینستاگرام طبیعی به نظر برسند.

2. خیلی زیاد فعالیت نکنید

اگر در استفاده از اینستاگرام و فالو کردن دیگران یا لایک کردن عکس ها زیاده روی کرده اید، باید فعالیت های خود را کاهش دهید. بیشتر از 60 نفر را در یک ساعت فالو نکنید و تعداد عکس هایی که در طول یک ساعت لایک می کنید را محدود کنید تا بلاک نشوید. همچنین اگر این رخ داد می توانید از آموزش رفع بلاک اینستاگرام در این پست استفاده کنید.

3. اطلاعات اکانت خود را تکمیل کنید

تکمیل اطلاعات اکانت شما به اینستاگرام نشان می دهد که ربات نیستید. در ضمنً، همانطور که اشاره شد، بهتر است اکانت اینستاگرامتان را به دیگر شبکه های اجتماعی متصل کنید.

نکته مهم

اگر به فعالیتی مغایر با خط مشی اینستاگرام ادامه دهید، با بلاک دائمی روبرو خواهید شد.

سخن آخر

در این مطلب به قدم هایی اشاره کردیم که باید برای خلاص شدن از پیام action blocked در اینستاگرام بردارید. پیشنهاد ما به شما آشنایی کامل با ترفندهای اینستاگرام است، زیرا این ترفندها به شما کمک می کنند تا از اتفاقاتی مانند بلاک شدن در اینستاگرام جلوگیری کنید. در پایان، مشتاق دریافت سوالات، نظرات و پیشنهادات شما از طریق بخش ارسال نظر هستیم…

منبع: setare.com
انتشار: 23 خرداد 1400 بروزرسانی: 23 خرداد 1400 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 1398

به "آموزش تصویری رفع بلاک اینستاگرام با 7 روش آسان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آموزش تصویری رفع بلاک اینستاگرام با 7 روش آسان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید