کی روش در خارج از کشور یک بطری آب پرت کرد و ما جریمه سنگین شدیم!

به گزارش سرگرمی تفریحی، محمدرضا منصوری می گوید هنوز هیچ افزایش دستمزدی برای داوران صورت نگرفته است.

کی روش در خارج از کشور یک بطری آب پرت کرد و ما جریمه سنگین شدیم!

به گزارش سرگرمی تفریحی، محمدرضا منصوری یاری داور فوتبال در حاشیه جلسه توجیهی داوران لیگ برتر اظهار کرد: این کلاس های آموزشی با توجه به تغییراتی که در قوانین به وجود آمده بسیار مناسب است و مدرس خارجی این کلاس از بهترین مدرس های فیفا است و برای اولین بار که من از لیگ پنجم حضور دارم، در فضای خوب کلاس ها برگزار می گردد. امیدوارم همانطور که ممبینی کار را شروع کردند، با حمایت های فدراسیون کارها را پیش ببریم.

او ادامه داد: درباره VAR مسئولان مربوطه هستند و کارهایش شروع شده است. در جام ملت های قبل ما از همین مساله ضربه خوردیم و هجده فصل از لیگ گذشته ما هنوز به دنبال شماره گذاری جایگاه هستیم. ما در جام ملت های گذشته به خاطر اعترضات داوری ضربه خوردیم و حق مان فینال بود. به نظر من ارکان قضایی فدارسیون ضعیف عمل کردند. اگر آن ها در این مساله سخت برخورد نمایند ما هم می توانیم مثل ژاپن به فینال برویم.

منصوری اضافه نمود: ما اگر آموزش لازم را داشته باشیم دیگر این مسائل را نخواهیم داشت. ما در مقدماتی جام جهانی بازی داریم و این قوانین خیلی مهم است. کی روش در خارج از کشور یک بطری آب پرت کرد و ما جریمه سنگین شدیم اما در اینجا به بهترین داورهای فوتبال، بی احترامی می گردد اما هیچ اتفاقی نمی افتد.

این یاری داور فوتبال گفت: این کلاس ها بسیار یاری می نماید. کلاس ما سه روز است. داوران قطری دو هفته کلاس دارند اما در اینجا امکانات هست و هر چه ما بیشتر تمرین و آموزش ببینیم، درصد آموزش ما کمتر می گردد. در فصل آینده داور پشت دروازه هم داریم و امیدواریم که VAR هم در فوتبال بیاید و مسائل فوتبال هر چه زودتر رفع گردد.

او درباره اسپانسری داوری که به تازگی با فدارسیون فوتبال قرارداد بسته است اظهار کرد: اسپانسر عوض شد اما ربطی به دستمزد داور ندارد. ما باید این مسائل از یک راه دیگری حل گردد. من خودم از کسانی هستم مثل فدراسیون نمی توانم پولم را بگیرم. امیدوارم پول اسپانسر صرف آموزش گردد. در حال حاضر هنوز پول جام جهانی به ما داده نشده است.

منصوری در خاتمه گفت: سیستم بانکی اجازه انتقال این پول را به ما نمی دهد و بحث بانکی بین المللی باعث این اتفاق شده است. قرار بود که طبق یک مصوبه افزایش قیمت داوران وجود داشته باشد اما هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 42

به "کی روش در خارج از کشور یک بطری آب پرت کرد و ما جریمه سنگین شدیم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کی روش در خارج از کشور یک بطری آب پرت کرد و ما جریمه سنگین شدیم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید