کالدرون کار سختی برای قهرمانی با پرسپولیس دارد

به گزارش سرگرمی تفریحی، اسطوره و پیشکسوت پرسپولیس گفت: دربی شرایط خاص خودش را دارد و هر تیم که بتواند از تمرکز بالاتری در زمین برخوردار باشد می تواند عملکرد بهتری داشته باشد

کالدرون کار سختی برای قهرمانی با پرسپولیس دارد

به گزارش گروه رسانه های سرگرمی تفریحی، علی پروین اسطوره باشگاه پرسپولیس معتقد است پرسپولیس در ادامه لیگ شرایط بهتری خواهد داشت و مطمئنا دوباره به صدر جدول لیگ برتر باز خواهد گشت. پروین که این روزها با تیم پیشکسوتان در زمین طرشت در حال تمرین کردن است از کالدرون و انصاری فرد حمایت نموده و از طرفداران نیز خواست همچنان پشت تیم باشند تا آنها همچنان یک فصل خوب دیگر را پشت سر بگذارند. پروین در مورد شرایط پرسپولیس، عملکرد کالدرون، حضور دوباره انصاری فرد به عنوان مدیرعامل در پرسپولیس و دربی پیش رو به صحبت پرداخت:

شرایط پرسپولیس را در این دو بازی چطور دیدید؟

پرسپولیس عملکرد خیلی خوبی در این دو بازی داشت. درست است که آنها مقابل تراکتورسازی شکست خوردند ولی می توانستند هفته اول در این بازی به تساوی برسند من فکر می کنم پرسپولیس در بازی های آینده شرایطش بهتر خواهد شد و آن چیزی که طرفداران می خواهند را کسب خواهد نمود .

عملکرد کالدرون را در این دو بازی چطور ارزیابی کردید؟

کالدرون مربی بزرگ و با دانشی است او عملکرد خوبی را در تیم های آسیایی داشته او تازه به پرسپولیس آمده و احتیاج به زمان دارد تا بتواند افکارش را درا ین تیم اجرا کند. آن طور که من شنیدم در تمرینات از انگیزه بالایی برخوردار است و پا به پای بازیکنان نیز تمرین می نماید. با توجه به اینکه پرسپولیس سه فصل است که مداوم قهرمان شده و انتظارات از کالدرون بالاست و همین باعث می گردد که این مربی کار سختی در پیش داشته باشد به شخصه باید از او حمایت کنیم و به او زمان بدهیم تا در پرسپولیس پیروز گردد .

انصاری فرد هم به عنوان مدیرعامل جدید پرسپولیس انتخاب شد در این باره چه نظری دارید؟

انصاری فرد شاگرد خود من در پرسپولیس بوده و ما رابطه بسیار خوبی باهم داریم او از جنس خود پرسپولیس است و اولین نفر هم خود من به او مدیرعاملی اش در پرسپولیس را تبریک گفتم پس کسی به من نگوید که ما در گذشته باهم مشکل داشتیم. اگر در گذشته هم صحبتی کردم به خاطر این بود که نگران پرسپولیس بودم و می خواستم یک مدیر خوب در این تیم مشغول به فعالیت گردد .

دربی هم نزدیک است

دربی شرایط خاص خودش را دارد و هر تیم که بتواند از تمرکز بالاتری در زمین برخوردار باشد می تواند عملکرد بهتری داشته باشد ما پیشکسوتان باید از پرسپولیس و باشگاه حمایت کنیم تا پیروزیت را به دست آوریم باید قبول کنیم سال جاری سال سختی است و پرسپولیس هم قرعه چندان راحتی در پیش ندارد .

علیپور و خلیل زاده هم به اردوی جدید تیم ملی دعوت نشدند؟

به هر حال انتخاب نفرات در تیم امید ملی بر عهده سرمربی است و اوست که باید افراد مورد احتیاجش را انتخاب کند علیپور و خلیل زاده بازیکنان بسیار خوبی هستند که من مطمئن هستم دست از کوشش برنداشته و قطعا در آینده نزدیک به تیم ملی دعوت خواهند شد .

منبع:دانشجو

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 104

به "کالدرون کار سختی برای قهرمانی با پرسپولیس دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کالدرون کار سختی برای قهرمانی با پرسپولیس دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید