پاشازاده: قول می دهم برابر صنعت نفت تا ثانیه آخر کوشش کنیم، 2 بازی را باید به خاطر شرف و اعتبار شاهین ببریم

به گزارش سرگرمی تفریحی، سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: سر تمرین به بازیکنانم گفتم که این 2 بازی را باید به خاطر شرف و اعتبار شاهین و هوادارانش ببریم.

پاشازاده: قول می دهم برابر صنعت نفت تا ثانیه آخر کوشش کنیم، 2 بازی را باید به خاطر شرف و اعتبار شاهین ببریم

به گزارش ، مهدی پاشازاده، سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر درباره بازی تیمش برابر صنعت نفت آبادان گفت: این بازی برای ما مهم است. شاید هنوز برای ماندن در لیگ برتر شانس داشته باشیم، اما از آن مهم تر این است که باید کاری که آغاز نموده ایم را به خاتمه برسانیم. مصدوم و محروم زیاد داشتیم، اما شرایط خوب است. برنامه های مشخصی داریم.

پاشازاده در ادامه گفت: امیدوارم در این بازی نسبت به 3 هفته گذشته پیشرفت داشته باشیم. اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، پیشرفت ما برابر صنعت نفت آبادان قابل مشاهده خواهد بود.

سرمربی شاهین شهرداری بوشهر در پاسخ به این سوال که حسین مالکی همچنان نمی تواند این تیم را همراهی کند گفت: متاسفانه او هنوز به شرایط بازی نرسیده و یکی - 2 روز است که در تمرینات حاضر می شود. خیلی زود است که بخواهیم درباره بازی کردن او صحبت کنیم. مالکی این هفته با تیم تمرین می نماید، اما به دلیل شرایطش خیلی روی او حساب نمی کنیم.

او اضافه نمود: در هفته های اخیر هجومی بازی کردیم و در بازی مقابل پارس جنوبی جم 2 گل زدیم. مقابل گل گهر و سایپا هم موقعیت های زیادی ایجاد کردیم، اما مهم تر از همه این بود که در 3 بازی اخیر یک گل خوردیم که آن هم روی اشتباه خودمان بود و می توانستیم آن گل را دریافت نکنیم. برای من مهم بود که عادت به گل خوردن در تیم ما از بین برود و خداراشکر دفاع تیمی ما بهتر شد و این حاصل تمریناتی بود که با بازیکنان انجام دادیم.

پاشازاده در واکنش به اینکه گفته می گردد بعضی ها نمی خواهند شاهین در لیگ برتر بماند و این تیم علاوه بر کار فنی باید درگیر حاشیه ها نیز باشد گفت: مسائل وجود دارد، اما اینکه تیمی باشد و بخواهد مانع کار ما گردد، درست نیست. شاید من منظورم را بد بیان کردم. امروز سر تمرین به بازیکنان گفتم که این 2 بازی را باید به خاطر شرف و اعتبار شاهین و طرفدارانش ببریم. دارایی باشگاه همین است و این طور نیست که چیزی باشد و به ما ندهند. شاید گاهی اوقات من حساس و سخت گیر باشم و از بعضی مسائل ایراد بگیرم، اما واقعیت این است که باشگاه هر چیزی که در اختیار دارد، وسط گذاشته است.

سرمربی شاهین شهرداری در ادامه گفت: به حسین مالکی گفتم اصلا عصبانی نباش، زیرا دارایی باشگاه همین است و امکانات نیست. تیم خوبی مانند تراکتور با هواپیمای شخصی می آید و می رود و آن بازیکنان را در اختیار دارد، اما من با 4 بچه این کار ها را انجام دادم و می خواهم ارزش کار بازیکنانم دیده گردد. می خواهم طرفداران بدانند که بازیکنان ما با این امکانات کم که مقصر آن باشگاه نیست، چنین عملکردی داشته اند.

پاشازاده در ادامه گفت: خداراشکر مسئولان یک دل هستند و طرفداران با وجود اینکه نمی توانند به استادیوم بیایند، پشت در استادیوم جمع می شوند و از تیم حمایت می نمایند. از طرفداران تشکر می کنم و به آن ها قول می دهم در بازی فردا تا ثانیه آخر کوشش کنیم.

او در پاسخ به این سوال که بازیکنان این تیم چقدر برای بازی های پیش رو آمادگی روانی دارند گفت: صحبت های لازم مطرح شده و جلساتی هم برگزار خواهد شد که حتما تاثیر گذار است و سعی می کنیم درباره بازی برابر صنعت نفت به منطق خوبی برسیم تا احساسی نشویم و موقعیت ها از دست نرود. برای من مهم است که تیمم با شخصیت بازی را آغاز و تمام کند. انشاالله که اتفاق خاصی رخ ندهد و بتوانیم بازی خوبی انجام دهیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 11 مهر 1399 بروزرسانی: 11 مهر 1399 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 915

به "پاشازاده: قول می دهم برابر صنعت نفت تا ثانیه آخر کوشش کنیم، 2 بازی را باید به خاطر شرف و اعتبار شاهین ببریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاشازاده: قول می دهم برابر صنعت نفت تا ثانیه آخر کوشش کنیم، 2 بازی را باید به خاطر شرف و اعتبار شاهین ببریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید