پاسخ سخنگوی وزارت خارجه به ادعای هوک

به گزارش سرگرمی تفریحی، سخنگوی وزارت خارجه خطاب به هوک گفت: این شمایید که باید دست به انتخاب بزنید: یا شکست را بپذیرید و راه احترام به ملت ایران را در پیش گیرید، یا همچنان به تحقیر، منفور بودن و انزوای بیشتر خود ادامه دهید.

پاسخ سخنگوی وزارت خارجه به ادعای هوک

به گزارش سرگرمی تفریحی، سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در صفحه توئیترش و در واکنش به اظهارات اخیر برایان هوک گفت: فشار حداکثری شما را با مقاومت حداکثری، اراده پولادین و تکیه بر توانمندی های داخلی درهم می شکنیم. این شمایید که باید دست به انتخاب بزنید: یا شکست را بپذیرید و راه احترام به ملت ایران را در پیش گیرید یا همچنان به تحقیر، منفور بودن و انزوای بیشتر خود ادامه دهید.

برایان هوک کننده ویژه دولت آمریکا در امور ایران با ادعای اینکه ایران با برنامه هسته ای خود مشغول اخاذی و باج گیری از دنیا است، گفت: تهدیدات رژیم ایران برای مرعوب کردن کشورهای دیگر طراحی شده تا رفتار اغلب خشن ایران را در ازای چیزی بدتر، بپذیرند... کارزار فشار حداکثری رئیس جمهور [دونالد] ترامپ به روش های بی سابقه ای ایران را مهار و با آن مقابله نموده است... ما شبکه مالی آنها را مختل نموده ایم.

رئیس گروه اقدام علیه ایران در وزارت خارجه آمریکا مدعی شد:به دلیل فشارهای ما،سران ایران باید تصمیم بگیرند، یا مذاکره کنند یا فروپاشی مالی را مدیریت کنند... ایالات متحده به استراتژی پیروز فشار حداکثری مالی و انزوای دیپلماتیک علیه ایران ادامه می دهد.

23311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 9 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 770

به "پاسخ سخنگوی وزارت خارجه به ادعای هوک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ سخنگوی وزارت خارجه به ادعای هوک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید