ربایش زنان نمونه ای جدید از جنایات ائتلاف سعودی در یمن

به گزارش سرگرمی تفریحی، فعالان حقوقی و نهادهای جامعه مدنی و دانشجویان و اساتید دانشگاه صنعا با برگزاری یک تجمع اعتراض آمیز، جنایت های ائتلاف سعودی - آمریکایی را محکوم کردند.

ربایش زنان نمونه ای جدید از جنایات ائتلاف سعودی در یمن

به گزارش خبرنگاران از صنعا، تجمع های اعتراضی برای محکومیت جنایت های ائتلاف سعودی از جمله ربودن زنان از خانه هایشان در مأرب همچنان ادامه دارد.

مزدوران عربستان در چند روز گذشته با یورش شبانه به اردوگاه های آوارگان و بعضی منازل شهروندان در استان مأرب یمن، شماری از زنان را ربودند و به مکان های نامعلومی منتقل کردند.

گزارش ها نشان می دهد نیروهای امنیتی با احضار شبانه زنان از داخل اردوگاه های آوارگان در مأرب به بهانه تحقیقات برای یافتن نیروهای مرتبط با انصارالله، جنایت های جدیدی را رقم زده اند.

واکنش ها در یمن به ربودن زنان بیگناه ادامه دارد و فعالان حقوقی و نهادهای جامعه مدنی و دانشگاه صنعا نیز با برگزاری یک تجمع اعتراض آمیز این جنایت ها را محکوم نموده اند.

این فعالان در گفت وگو با خبرنگاران اعلام کردند که سابقه جنایت های ائتلاف سعودی - آمریکایی در یمن به شروع تهاجم به این کشور از مارس 2015 بازمی شود.

پیش از این جنایت نیز افکار عمومی بارها شاهدد حوادث ربایش، تجاوز و کشتار زنان در مناطق تحت تسلط مزدوران ائتلاف سعودی بودند.

فعلان حقوقی و مدنی اضافه کردند: جنایت ها و هتک حرمت های اجرا شده توسط متجاوزان و مزدوران آنها در سال های گذشته با گذر زمان فراموش نخواهد شد و عزم و اراده ملت یمن را برای حرکت در جهت پیروزی بر ائتلاف متجاوزان افزایش خواهد داد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 اسفند 1399 بروزرسانی: 21 اسفند 1399 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 1235

به "ربایش زنان نمونه ای جدید از جنایات ائتلاف سعودی در یمن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ربایش زنان نمونه ای جدید از جنایات ائتلاف سعودی در یمن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید