تکذیب اظهارات وزیر کشور در خصوص علت قرار دادن قرص در کیک ها ، مسلما برای تفریح نبوده است!

به گزارش سرگرمی تفریحی، نماینده کاشمر و عضو کمیسیون بهداشت و درمان اظهارات وزیر کشور درباره کیک های آلوده را تکذیب کرد.

تکذیب اظهارات وزیر کشور در خصوص علت قرار دادن قرص در کیک ها ، مسلما برای تفریح نبوده است!

اگر علاقمند به سفر با بهترین تورهای سفر به کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و ابشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

به گزارش سرگرمی تفریحی به نقل از اعتماد، بهروز بنیادی نماینده کاشمر و عضو کمیسیون بهداشت و درمان با اشاره به اظهارات وزیر کشور مبنی بر اینکه عده ای از افراد این کار را بعد از خرید کیک انجام داده بودند که بازداشت هم شدند و بعضی نیز برای تفریح این کار را انجام داده بودند، گفت: موارد مطرح شده از سوی نهادهای امنیتی و اطلاعاتی قطعا بر اساس آنالیز ها و جست وجوهای کارشناسی است. نمی دانم وزیر کشور بر چه مبنایی گفته عده ای برای تفریح در کیک ها قرص می گذاشتند. اما ماجرا به این شکل نبوده و قرص در کیک در چند نقطه از کشور رویت شده است.

او ادامه داد: بنابراین باید به دنبال آنالیز و حلاجی جدی تر موضوع قرار دادن قرص در کیک باشیم. گذاشتن قرص در کیک نشان می دهد به شرکت های شناسنامه دار برای توزیع مواد غذایی در سطح کشور احتیاج داریم.

بنیادی با اشاره به اینکه معین نیست چه خط فکری ای به دنبال طرح موضوع آلوده بودن شیر و قرص در کیک هاست، گفت: برای اینکه معین گردد با قرار دادن قرص در کیک ها و طرح موضوع آلوده بودن شیر چه خط فکری ای تعقیب می گردد و این خط فکری به دنبال چه مساله ای است باید منتظر گزارش های نهادهای اطلاعاتی بمانیم. او با انتقاد از عملکرد صداوسیما در مطرح کردن موضوع شیرهای آلوده تاکید نمود: از صداوسیما انتظار می رود در مسائلی که مربوط به سلامت مردم است و مخاطب آن همه ملت هستند، مانند مباحث مواد غذایی بیشتر دقت کند. در این مسائل صداوسیما حتما باید از مسوولان ذی ربط دعوت و سوال را در میزگردی طرح کند که سایر مسوولان هم حضور داشته باشند، نه آنکه یک فرد به تنهایی به عنوان یک مسوول در رده های پایین، مطلبی را مطرح کند بدون اینکه کسی باشد که پاسخش را همان زمان بدهد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 10 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 501

به "تکذیب اظهارات وزیر کشور در خصوص علت قرار دادن قرص در کیک ها ، مسلما برای تفریح نبوده است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکذیب اظهارات وزیر کشور در خصوص علت قرار دادن قرص در کیک ها ، مسلما برای تفریح نبوده است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید