از سفر وزیر بهداشت تا برطرف محرومیت ها در بیرجند

به گزارش سرگرمی تفریحی، خبرنگاران/خراسان جنوبی استاندار خراسان جنوبی با تاکید بر کوشش برای برطرف محرومیت، گفت: در این راستا برنامه و نقشه راهی را تدوین کردیم که بتوانیم زیرساخت های برطرف محرومیت را تامین کنیم.

از سفر وزیر بهداشت تا برطرف محرومیت ها در بیرجند

محمدصادق معتمدیان، امروز شنبه 12 بهمن، در مراسم کلنگ زنی بیمارستان محلی مهرشهر بیرجند اظهار کرد: براساس برنامه ریزی ها با توجه به فضای دوقطبی که در شمال و جنوب شهر بیرجند وجود داشت، تدوین سند توسعه در شمال شهر براساس نیازها صورت گرفت.

وی اضافه کرد: منطقه شمال شهر بیرجند در سال های اخیر به دلایل مختلف از جمله ساخت مسکن مهر و مهاجرت هایی که در سال های گذشته به دلیل خشکسالی ها از روستاها به شهر صورت گرفت، جمعیت بسیاری را در خود جای داده است.

به گزارش خبرنگاران، استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه کوشش کردیم براساس نیازهایی که این منطقه دارد، در راستای محرومیت زدایی فعالیت کنیم، اظهار کرد: براین اساس برنامه و نقشه راهی را تدوین کردیم که بتوانیم این زیرساخت ها را تامین کنیم تا بتوانیم نیازهای شمال شهر بیرجند از جمله نیازهای درمانی را مرتفع کنیم.

معتمدیان با اشاره بر تمرکز برای تامین فضاهای آموزشی برای شهر بیرجند و خصوصا شمال شهر، توضیح داد: سعی داریم علاوه بر اعتبارات استانی، از ظرفیت های ملی و ظرفیت دستگاه هایی که در بحث محرومیت زدایی فعالیت دارند، بهره ببریم.

وی با تاکید بر استمرار این اقدامات برای برطرف محرومیت، بیان نمود: امیدواریم با بهره گیری از اعتبارات استانی و ملی، هرچه سریع تر شاهد افتتاح و بهره برداری پروژه ها باشیم.

استاندار خراسان جنوبی اظهار داشت: در خصوص ساخت کیلینیک تخصصی در مجاورت این بیمارستان نیز مجوز اصلی اخذ شده تا پنج هزار متر زمین مجاور در اختیار دانشگاه علوم پزشکی قرار گیرد.

معتمدیان از سفر وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به خراسان جنوبی در آینده ای نزدیک اطلاع داد و یاداور شد: امیدواریم در این سفر قول های خوبی برای مردم اخذ گردد تا مسائل درمانی مردم به ویژه در شمال شهر بیرجند مرتفع گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 بهمن 1398 بروزرسانی: 7 بهمن 1399 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 446

به "از سفر وزیر بهداشت تا برطرف محرومیت ها در بیرجند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از سفر وزیر بهداشت تا برطرف محرومیت ها در بیرجند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید