ادامه بلاتکلیفی یک معاونت مهم در وزارت ورزش، چرا جانشین داورزنی معرفی نمی گردد؟

به گزارش سرگرمی تفریحی، با وجود گذشت بیش از سه هفته از قبول استعفای محمدرضا داورزنی از پست معاونت قهرمانی وزارت ورزش و جوانان، هنوز جانشین از سوی مسعود سلطانی فر معرفی نشده است.

ادامه بلاتکلیفی یک معاونت مهم در وزارت ورزش، چرا جانشین داورزنی معرفی نمی گردد؟

از سفر با تور سریلانکا به یکی از زیباترین کشورهای آسیایی سفر کنید و از شهرهای زیبای کلمبو و بنتوتا دیدن کنید.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، 233 روز تا شروع بازی های المپیک 2020 توکیو به عنوان مهمترین رویداد ورزشی جهان باقی مانده و فدراسیون ها و ورزشکارانی که شانس حضور و موفقیت در این بازی ها را دارند، همه کوشش خود را به کار گرفته اند تا بتوانند به عنوان نماینده ایران در سرزمین آفتاب حضور داشته باشند و خوش بدرخشند.

در راستا موفقیت فدراسیون ها و ورزشکاران در سال قبل از المپیک، بعضی از ارگان ها و نهادها نقش تاثیرگذاری در این موضوع دارند و با اقدامات و تصمیمات خود می توانند در این راستا موثر واقع شوند. یکی از این نهادها، وزارت ورزش و جوانان است که معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای در زیر مجموعه آن واقع شده است. در این معاونت حمایت ها و اقدامات زیادی از فدراسیون ها چه به صورت مادی و چه معنوی انجام می گردد تا ورزشکاران بدون دغدغه راهی توکیو شوند.

این معاونت البته در حال حاضر بدون مسئول اصلی اداره می گردد؛ چرا که معاون قبلی استعفا نموده و هنوز هم کسی جایگزین نشده است. از چند ماه قبل زمزمه هایی مبنی بر خداحافظی محمدرضا داورزنی از پست معاونت توسعه قهرمانی و حرفه ای شنیده می شد. بعضی حواشی و البته کوشش ها برای حضور داورزنی در فدراسیون والیبال مسائلی بودند که پیرامون این مقام مسئول مطرح بود و انتها نیز رنگ واقعیت گرفت.

داورزنی روز 20 آبان ماه به علت نامزدی در انتخابات ریاست فدراسیون والیبال از سمت خود به عنوان معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان استعفا و نامه آن را تقدیم مسعود سلطانی فر کرد. قبول این استعفا از سوی وزیر ورزش فقط یک روز طول کشید.

از آن روز تاکنون 22 روز گذشته و هنوز معاونت قهرمانی بدون متولی مانده است. این در حالی است که مازیار ناظمی سخنگوی وزارت ورزش 25 آبان خاطرنشان کرد که به زودی معاون جدید قهرمانی وزارتخانه معرفی خواهد شد.

حساسیت پست معاونت قهرمانی بسیار بالاست و فردی که این عنوان را در اختیار داشته، حتی بیشتر از وزیر ورزش در معرض مصاحبه ها و اظهارنظرها و حتی انتقادها قرار داشته است. حالا هم که کسی حضور ندارد و معرفی نشده، هر چند دیگر مسئولان این معاونت معتقدند که کارها روال عادی خود را طی می نماید و مسئله ای نیز فعلاً نیست.

با این حال هنوز تعیین نیست چرا وزیر ورزش با وجود گذشت 3 هفته از قبول استعفا هنوز فرد مورد نظر را معرفی ننموده است. موضوع مهم اطلاع سلطانی فر از جدایی داورزنی از چندی قبل بوده است. اینکه قرار است داورزنی در صورت حضور در انتخابات فدراسیون والیبال و نشستن روی جایگاه ریاست عطای کار در وزارت ورزش را به لقایش ببخشد، موضوعی است که بارها در رسانه های مختلف به آن اشاره شد و قطعاً سلطانی فر نیز از شرایط باخبر بود. پس چرا او حتی فکری زودتر از موعد نکرد تا حالا شرایط کنونی رقم بخورد؟

همانطور که گفته شد، ورزش ایران روزهای مهمی را برای کسب سهمیه المپیک و موفقیت در این رویداد پشت سر می گذارد و احتیاج است که تکلیف پست معاونت قهرمانی هرچه زودتر تعیین گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 دی 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 386

به "ادامه بلاتکلیفی یک معاونت مهم در وزارت ورزش، چرا جانشین داورزنی معرفی نمی گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه بلاتکلیفی یک معاونت مهم در وزارت ورزش، چرا جانشین داورزنی معرفی نمی گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید