آتش سوزی در یک برج 20 طبقه در میلان ایتالیا

به گزارش سرگرمی تفریحی، روز یکشنبه یک برج 20 طبقه در جنوب شهر میلان طعمه حریق شد. آتش سوزی از طبقات بالای این ساختمان مسکونی که دارای 16 طبقه مبله و 4 طبقه اداری است، شروع شد. هنوز دلیل وقوع آتش سوزی تعیین نشده است.

آتش سوزی در یک برج 20 طبقه در میلان ایتالیا

با ما همراه باشید و با تور ارزان ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش خبرنگاران، به گفته شاهدان عینی، شعله های آتش به سرعت به سوی نمای خارجی ساختمان سرایت کرد و سرتاسر پنل های ظاهراً ضدحریق آن را فراگرفت. در پی آن، تکه های مشتعل از نمای خارجی ساختمان کنده شده و به درون خیابان و ساختمان های همجوار پرتاب شد.

گفته می گردد که شعله های آتش ظاهراً به بخش های داخلی ساختمان سرایت نکرده و تنها به نمای بیرونی آن آسیب رسانده است.

نیرو های آتش نشانی به همراه چندین موتور اطفای حریق به سرعت به محل حادثه اعزام شدند. تیم اطفای حریق ایتالیا خاطرنشان کرد که آتش مهار شده است و اضافه کرد که نیرو های آتش نشان در حال رفتن به سمت طبقات بالایی این ساختمان هستند.

گزارش ها حاکی از آن است که شماری از افراد در معرض استنشاق دود ناشی از این آتش سوزی قرار گرفته اند، اما هنوز اطلاعاتی در خصوص اندازه تلفات احتمالی این آتش سوزی در دست نیست.

منبع: فرارو
انتشار: 10 شهریور 1400 بروزرسانی: 10 شهریور 1400 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 1525

به "آتش سوزی در یک برج 20 طبقه در میلان ایتالیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آتش سوزی در یک برج 20 طبقه در میلان ایتالیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید